Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilóméter óra csere fordulatsz...

Kilóméter óra csere fordulatszámmérősre lehetséges? Opel vectra 1.6 i!

Figyelt kérdés

van egy 93 as opel vectrám, de nem fordulaszám mérős az órám.szerelőt megkérdeztem, azt mondta nem lehet megoldani.

Valaki nem tudja esetleg hogy lehetne megoldani? vagy esélytelen?



2012. okt. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
fáradt vagyok most leírni de nézz utána mert meglehet oldani
2012. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel gyárilag nincs benne, ezért a motorban elhelyezett érzékelő sincs benne, ami a jelet adná a fordulatszám mérőnek. Hiába cseréled ki az órát fordulatszám mérősre, ha nincs jeladód, ami az órát vezérelné.

Természetesen mindent meg lehet oldani. De ez is olyan dolog mint a klíma, vagy a szervókormány utólagos beszerelése. Annyira költséges, hogy nem éri meg.

2012. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kell másik generátor,kmóra és egy jó szerelő,de viszont az én 1.4es fiat bravamba csak kicseréltem az órát és ment a fordulat mérő is .
2012. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!