Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag lehet beletenni kormány...

Utólag lehet beletenni kormányszervót egy autóba?

Figyelt kérdés
Golf II-ről van szó. Nagyon szép állapotban van,jól megy,még az ára is nagyon jó,viszont nem szervós ami itt pesten nem a legelőnyösebb dolog...

2012. okt. 13. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb autónak nem csak ezeknél kivan alakítva a szervónak a helye. Ha ez megvan akkor minden további nélkül lehet bele tenni. Ha nincs akkor is lehet de az bonyolultabb és célszerű szakemberrel ezt megcsináltatni.
2012. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mindenképpen szakember fogja csinálni,mivel én nem értek az ilyenekhez!

kb mennyi pénzből lehetne ezt megoldani?

2012. okt. 13. 20:57
 3/9 anonim válasza:
66%
viszont arra számíts hogy a kormányzása nem csak könnyebb lesz de teljesen megváltozik mintha egy másik kocsi lenne (csak azért írom hogyha pont emiatt szereted ezt a kocsit)
2012. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem ezért. átmenetileg szeretnék venni egy autót amivel eljutok pestre az irodába,boltba,néha iskolába...erre az autóra kellene költeni,de még így is bőven megérné az árát.

csak 5 személlyel csúcsforgalomban pesten szervó nélkül nem lenne túl élvezetes a vezetés és ezért kérdeztem,hogy megoldható-e a dolog.

2012. okt. 13. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Természetesen lehet szervós kormányművet beszerelni. Én pl egy szervó nélküli astra classic tulaja vagyok, szerintem sokkal jobban lehet érezni a kocsit, az utat szervó nélkül.

Amikor átültem egy szervós kocsiba nem éreztem először, hogy merre állnak a kerekek(tolatásnál). Egy idő után meglehet szokni.

2012. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
engem most nem a vezetési élmény érdekel,hanem az hogy ne szakadjon le a kezem amikor bent ülünk öten a városban...kaptam kölcsön egy szervó nélküli ibizát egy kis időre és az bőven elég volt! szerintetek sokba kerülne beletetetni egy szervós kormányművet?
2012. okt. 14. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyik volt kolléga egy F Astra Caravan 1.6-ba rakatott utólag valami elektromos szervót két éve( lehet a szivattyú volt villanymotoros ezt passzolom ).Ha jól emlékszem beépítéssel együtt is 50 000 alatt maradt.
2012. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Bontoba bemegy, keres golf II-ot amiben van szervo, kiszed, pumpa kiszed, pumpa tarto, ekszij jon vele, es sajat szervotlan jarmube beszerel. Kb ennyi. :)
2012. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Kocsi elad,vesz szervós kocsi,jobban jár.Főleg ha "szakemberrel" lesz csináltatva.
2012. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!