Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy ilyen...

Lacko1996 kérdése:

Mennyibe kerül egy ilyen autót fenntartani 1 hónapban és 1 évben összesen?

Figyelt kérdés

[link]

Létszi a kérdésre megfelelő válaszokat adjatok.Csak ugy sac pec kb érdekelne


2012. okt. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokba nagyon sokba eleve a biztosítás + az alkatrészek valami iszonyat drágák hozzá.Nem éri meg ezzel meg menősködni sem lehet béna felnik és rossz alakja is van,szóval ha menőzgetni akarsz akkor vegyél újabbat.Jah még annyit hogy nagyon sokat eszik
2012. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nem akartam elhinni amíg a saját bőrömön nem tapasztaltam, de ha az egész éves költségeket leosztjuk akkor 1 kocsi havi 100.000 forintot elvisz, ez úgy sac per kb
2012. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt azért nehéz megmondani, (szinte lehetetlen pontosan meghatározni) mivel a kötelező biztosítás egyénenként változó. Legtöbbet fizet a fővárosi fiatal tulajdonos nagy köbcentis autóval. (értelemszerűen a legkevesebbet ennek az ellentéte: idősebb vidéki tulajdonos kisköbcentis autóval) A másik meg az, hogy mennyit jársz vele havonta? Ha "a budira is azzal mész" akkor ne csodálkozz, hogy sokat fogyaszt. Ez egy viszonylag jó autó fogyasztás szempontjából ha a tömeg/köbcenti adatot nézed. (megfelelő köbcenti az autó súlyához viszonyítva) így ez csak akkor fogyaszt sokat, ha saroktól sarokig padlógázzal mész vele. A mai üzemanyag árak sajnos elég magasak, de ha ésszel használod, é mondjuk nem a te fiatal, hanem az anyukád nevére vennétek meg, akkor a biztosítás is jóval kedvezőbb lenne rá. De annak meg az a hátránya, hogy akkor te annál később indulsz a biztosítónál és természetesen A0 kategóriából. (Sajnos valahol el kell kezdeni, máshogy nem lehet megúszni). Mondom, konkrét összeget nem lehet mondani, mert az egyénenként változó.
2012. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok újra


1-esnek: "HalhatatlanxD"

Annyira azért nem sok. A felnivel szerintem semmi baj nincs, az így jó ahogy van. Ha már a fogyasztásról van. Ennek az autónak a fogyasztása kb 6-7 (max. 8) liter/100 km. Akkor fogyasztana sokat, ha ennél kisebb motor lenne benne.

Az abroncsok sem szélesek, így az sem növeli a fogyasztást. Sztem kifejezetten fiatalnak való autó, vezetési rutin megszerzésére kiváló!


2-esnek: "Király Sándor"

Nem tudom neked milyen autóra jött ez ki, de ha nekem annyi lenne, akkor nekem nem lenne kocsim. Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy a biztosítást nagyköbcentis/erős autóra fiatal fővárosi sofőrrel számolták ki, és minden nap rengeteget megy a az autó. És állandóan javítani kell rajta valamit.


-------------------------


A hirdetésben nem írt futott km-t, akkor jó, ha nem ilyen 200 000 felett van. Mert akkor jöhetnek elő a hibák, és akkor jön az amit az 1-es mondott, hogy a drága BMW alkatrész.

2012. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!