Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz egy alap...

Mennyire nehéz egy alap teherautós gki vizsga? Könnyű rajta megbukni?

Figyelt kérdés

Neten olvasgattam, és írák hogy egy órás vezetés...na modnjuk ha nagyvároson belül van ez, akkor ott elég könnyű elhasalni sztem..:/


meg esttanulmány, iletve elméleti vizsgáktól félek kicsit...

mennyire veszik szigorúan?

meg ugye több mint 100000 ft ba kerül...és a vizsgadíj 32000 szal mha megbukok azért elég nagy tétje van..:/ :S



2012. okt. 14. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyén függő, úgy mint a B-s jogsi.

Valaki a 100. potóra után sem képes az Istenért sem átmenni, valaki meg a kisujjából kirázza az egészet mert egyszerűen érzéke van a vezetéshez.

2012. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az "érzék" nekem is megvan...talán...minden jogsim B, C, C+E elsőre megvolt, csak parázok, mert tényleg egy apróságon is meg lehet bukni..:///
2012. okt. 14. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem "meg esttanulmány, iletve elméleti vizsgáktól félek kicsit..." ,de már meg volt elsőre a C kategóriád!Akkor végtére is mitől félsz gyakorlati vizsgán "elméleti"vizsga?Nekem ilyen nem is volt (1996-ban),de nem nehezebb a városi vezetés,mert teherautóból jobban rá látsz a forgalomba,nagyobb tükrök is vannak rajta meg úgy is "félnek" a teherautótól nem nagyon mernek fittizni mert lássák a T-betüt!Lényeg az,hogy nem kell kapkodni szép lassan!
2012. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!