Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami megkötés arra,...

Van valami megkötés arra, hogy műszaki lejárata előtt mennyivel lehet újra műszakiztatni?

Figyelt kérdés
jan 10 a határidő, de idén akarom mert jogszabályok miatt jövőre csak 1 évet adnak a 6 év + autókra.
2012. okt. 15. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs megkötés, bármikor viheted.
2012. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszed műszaki vizsgára, amikor csak szeretnéd.
2012. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkeld már be, hogy hol van ez leírva. Szó volt róla, de tudtommal elvetették.
2012. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogyhogy barmikor??akkor mikor csinalod a muszakit,tiz percre ra csinalhatsz megeggyet a kovetkezo alkalomra?? :) na nem okoskodni akarok,mert tenleg nem tudom csak nem logikus,nalunk szerbiaban 30 napig ervenyes a muszaki.
2012. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá időd meg pénzed, akár naponta is viheted műszakiztatni.
2012. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amit nekem mondtak, hogy lejárat előtt egy hónappal lehet vinni, aztán a fene tudja h. most ez így is van-e.
2012. okt. 16. 06:55
 7/7 Syrakusa ***** válasza:
Én kb 6 hónappal előtte vittem.Június végén járt volna le de Jan. 10.-én elvittem és megcsinálták....persze "buktam" fél évet
2012. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!