Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az épitett autókat le lehet...

Az épitett autókat le lehet müszakiztatni?

Figyelt kérdés

pl ha épitek egy szöcskét vagy valamit, és megfelel mindennek (lámpa fék stb. jók) akkor kaphat rendszámot?


vagy ha veszek kit autót?


2011. dec. 18. 14:50
 1/7 anonim válasza:
Természetesen, de akkor minden műszaki követelménynek meg kell felelnie. De nézz utána pontosan, mert nem akarok valótlant mondani.
2011. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Építési engedély kell hozzá.

Az építés alatt többször is meg kell mutatni az NKH-nak.

Ha elfogadták, és kész akkor forgalomba kell helyezni, műszaki, biztosítás.

2011. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
építsd meg, vidd ki mondjuk szlovákba, helyezd ott forgalomba, majd itthon kifizeted rá a reg.adót :/ muhaha
2011. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed rá akkor igen. Fizetned kell egy csomó lóvét az engedélyekért az NKH-nak, utána az okmányirodának. Ja és a biztosítási díjnál is magasabb kategóriába fognak sorolni, mert nem széria autó.
2011. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Totalcarban volt, hogy könnyebben és !!gyorsabban!! összejön a dolog, ha itt megépíted. Valamelyik szomszédos országba kiviszed, ott levizsgáztatod, majd visszahozod és kifizeted a regadót..

Magyarország én így szeretlek..

2011. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, én is ugyanezt írtam -.-
2011. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem figyeltem. :)
2011. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!