Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere esetén le kell...

Motorcsere esetén le kell műszakiztatni az autót, vagy ráér akkor, mielőtt lejár? Mik az eljárási folyamatok ez ügyben és mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 19:43
 1/4 Syrakusa ***** válasza:
Annyira nem vagyok jártas ebben de ami tuti ,h ha a forgalmi engedélyedben motorszám van akkor be kell jelenteni az okmányirodában is/ebből kifolyólag sztem go műszaki is/ha motorkódos akkor no para/persze ha egyezik a motorkód/......
2012. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont a kocsi műszakija csak jövő ősszel jár le, így akkor buktam egy évet?
2012. okt. 16. 08:20
 3/4 atilis ***** válasza:
Nem kell műszaki, csak a műszaki szemlét kell megkérni a hatóságtól, akkor ők megvizsgálják, hogy típus azonos-e a motor, és ha igen, akkor adnak egy adatlapot, amivel befáradsz az Okmányirodába, és ott kapni fogsz egy új forgalmit, törzskönyvet. Ja, és a motor eredetét igazolnod kell, pl. adásvételivel.
2012. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A motorrol ÁFÁ-s számla van, egy autó alkatrészt árusító üzletben vettem. Akkor kihez kell befàradnom? Ahol a motort berakjàk ott nem tudják a teendőket.
2012. okt. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!