Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit keres jelenleg egy...

Mennyit keres jelenleg egy mentőautó sofőr?

Figyelt kérdés

Pl. azoknak a sok milliós VW Crafter-eknek a sofőrje, vagyy bármelyik


"Szerintem", "Úgy tudom" válaszokat nem kérek, csak az írjon, aki tényleg tudja!



2012. okt. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
bocs, hpgy írok, annak ellenére hogy pontos összeget nem tudok, csak azt akarom mondani, hogy elég különböző szerintem mivel a sprinterek, illetve új krafter (ha van ilyen) sofőrjei orvosok is egyben, tehát azok többet, illetve van mentős tiszt, és sima mentőben sima hivatásos sofőr... tehát különböző összegek...
2012. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen van és köszönöm a választ. Itt Pesten például én még több új Crafter-t is látok, mint a régebbi fehéret. Aminek örülök is, nem csak azért, mert jól felszereltnek látszik és nagyon jól néz ki, hanem mert legalább ilyenkor Európában érzem magam, abban a néhány másodpercben, míg egy ilyen elszáguld mellettem.
2012. okt. 15. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:

A Sprinterek és a Crafterek rohamkocsik, ezért orvos a sofőrjük.


3évvel ezelőtti adattal tudok szolgálni, akkor nettó 120-at kapott ismerősöm, ma 130-140környékén lehet, nemhinném hogy több.

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem, hát köszönöm. Baromi szánalmas. És akkor azon csodálkoznak, hogy mindenki külföldre megy. Ajánlom a figyelmetekbe ezt a videot: http://www.youtube.com/watch?v=YdZCW-GqSog


És csak szaros 130 ezret kapnak érte.. Hát szép.

2012. okt. 15. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Küzd rendesen a géppel, fene se érti miért nem legalább kapcsolható összkerekes gépeket kaptak.


De pontosítanék, nem az összes sofőrnek van orvosi végzettsége, de több mindenhez értenek mint a sima esetkocsik sofőrjei.

2012. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez a legdurvább mind közül. Egyébként sajnos jó gumikat sem kapnak. Azt hittem legalább a 200-at megkeresik, de ezek szerint naiv vagyok.
2012. okt. 15. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem az az ország...tube-on van olyan videó is amiben a sofőr mondja hogy a saját GPS-ét használja mert a céges beszart.
2012. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A link közben lemaradt


http://www.youtube.com/watch?v=_uHHmyqu1qo


Na szóval ez a legdurvább mind közül. Egyébként igen, én is hallottam ilyeneket. Meg vacak gumival kell szállítaniuk az életveszélyes sérülteket is. Még nyári gumijuk sem jó, nemhogy a téli... Ezért szenved annyira a mentő. Csúszik ki mindenütt. Bár én is autóvezető vagyok, tudom mennyire csúszik az ekkora hó, de nagyon jó téli gumival azért meglehet tartani az autót.

2012. okt. 16. 04:34
 9/12 anonim ***** válasza:
jól csapatják ők, 2.3-as benzines sprintert csapja keresztbe :D
2012. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jimmy7 válasza:
100%

Ssziaszitok! Nem csak találgarásokat írok, hanem tudom is mi hogyan merre.

A m.gépkocsivezetõ nem orvos, max ápoló, mert elvégezte az iskolát szabadidõben és "termeszetesen " ezert plusz bért nem kap. A gkvezetõ is részt vesz az ellátásban, mindenkinek megvan a feladata. Van mentõkocsi,esetkocsi, rohamkocsi. Utolsó 2 lehet sprinter, vagy az ûj crafter. Rohambôl nem sok van. De nem függ a felszereltség a tipustol.szóval van roham sprinterbõl es eset crafterbõl is. Majd 1x lejárnak a sprinterek is, de még messze van.Ezeken 3an dolgoznak. Gkv mentõápoló es mtiszt. Rohamon orvos a tiszt helyett. De mint mondtam ritka.

Mentokocsin en vannak. Gkv es mápoló. Ebból van a legtobb.

Fizetés : besorolas szerint megy.

Függ az éjszakak szamatól és rohamkocsin van plusz potlek,meg a ledolgozott èvek.

Ezek alapján :90-140ft de 140 már nyugdíj közeli.

Szóval szánalmas ez az ország. Ennyiért van szolgálatonként többször veszélyben az életük másokért. Ha megmentenek vkit egy jó szó sincs. Ha hibaznak bûntetnek, elôvesznek...

Remélem kimerîtõ volt.

jó egészsèget!

2012. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!