Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit keres jelenleg egy...

Mennyit keres jelenleg egy mentőautó sofőr?

Figyelt kérdés

Pl. azoknak a sok milliós VW Crafter-eknek a sofőrje, vagyy bármelyik


"Szerintem", "Úgy tudom" válaszokat nem kérek, csak az írjon, aki tényleg tudja!



2012. okt. 15. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia! Abszolút kimerítő volt! Nagyon szépen köszönöm!


Egyetértek, hogy borzasztó szánalmas. Hiszen rengeteget tanulnak, sok pénzben van a jogosítvány, rengeteg stressz. Havi szaros 90 ezerért? Te jó ég! 140 meg ahogy írod már nagyon sok év után. Hát nem semmi. Egyik barátom a budapesti arena pláza bevásárló központban dolgozik az egyik ruhaboltban eladóként. Napi 11 órát áll, 2 nap munka 2 nap pihenő. Reggel 10-től este 9-ig. Múltkor túlórázott 4 napot 120 ezret kapott. És még érettségi sem kellett neki ehhez a munkához. Na, nem azt mondom, hogy olyan jajj de jó ez a munka. De azért ismerjük el lényegesen könnyebb a mentősnél. Szánalmas, kb. kiszúrják a szemüket. Megérdemelnék a rohadt politikusok, hogy amikor bajuk van nekik, vagy a hozzátartózójuknak, ne menjen ki hozzájuk mentő, ott dögöljenek meg! És még egy durva dolog. Hallottam mostanában egy mentőstől, aki Ford Transit - esetkocsit vezet, hogy minden fényjelzőt, ideértve sziréna, minden, emellett összes hangjelző, ugye kürt, társai, szóval mindent a saját pénzén kellett vennie a mentőautóra, amivel dolgozik. A GPS már csak hab a tortán, illetve megfelelően el sem látják őket gumival, az ablaktörlők télen egyszerűen befagynak, több mentőautónál is. Szakadó hóesésben nem tudnak ablakot törölni. A fizetést már nem is akartam kérdezni, úgy gondoltam majd itt.

2012. okt. 16. 22:40
 12/12 anonim válasza:

(Igen tudom hogy régi poszt)

Nekem minden mentős ismerősöm azt mondja, hogy a mentőzés nem a pénzről szól, hanem ami az ember szívéből jön. Mert az életmentéshez csak ez kell. Ezt nem vitatom, én is egyetértek vele, nem a pénzért kell csinálni. Nagy álmom, hogy mentős legyek, és talán leszek is, DE

a véleményem, hogy az egész ország szégyene, hogy ennyit ér azoknak a munkája, legyen szó: tűzoltó, rendőr, mentős, katona, akik ember életeket mentenek, sokszor a sajátjukat kockáztatva, megaláztatásnak teszik ki magukat, meg akarják késelni őket. OK, hogy nem a pénzért szól, de attól talán még meg kéne becsülni a munkájukat. És könyörgöm, ez hogy egy megmentett ember élete havi 140 ezret jelent, "X" ledolgozott év után? FELHÁBORÍTÓ! Egy politikus milliókat vesz fel havonta, és miért? Bemegy a parlamentbe, és túrja az orrát, valamint olyan törvényeket hoz meg, amivel nem csak az említett munkakörben dolgozókkal, hanem mindenkivel kiszúrhat, és még abból a 90-140 ezerből is elvesz kb 2/3-ot. Vérlázítónak találom, és ezért birka a Magyar nép... Egységben az erő mint szokták mondani, de itt annyi fele húzunk ahány fele csak nézni tudunk.

Ébredjen a magyar!

Ui: Minden tiszteletem a kék-piros lámpás mindennapi hősöknek, és köszönet a munkájukért! Becsülöm, tisztelem őket és remélem, hogy egy szép napon én is felhúzhatom valamelyikük szolgálati öltözékét ezzel jelezve, hogy közéjük tartozom!

(21/F)

2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!