Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera runner180 fxr problémám...

Gilera runner180 fxr problémám? Azt vettem észre hogy nagyon alacsony fordulaton kapcsol a kuplungja szinte alapjáratrol elindul alighuzok neki egy félcenti gázt és már megy is? és ojankor nagyon furcsán viselkedik a motor nagyon ráz az egéssz?

Figyelt kérdés
addig míg egy bizonyyos fordulatot el nem és ott már megszűnik ez a rázkódás azt vettem még észre hogy dayco szijj van rajta és annak a gyári mérete (22*834mm) és nekem meg (22*814)es van rajta és nem csúszik ki teljesen a hátsó kuplungtárcsához azaz beljebb van esetleg ezis lehet gond ?
2012. okt. 16. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A rövidebb szíj miatt kisebb az áttétel, jobban forog a röpsúly, és ez okozhatja.


Hosszabb szíj, vagy erősebb rugó a röpsúlyra...

2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi mert nem régen vettem a motort és ez volt rögtön feltűnő de a motor lényegében kitűnő álapotba van mint motorikusan mint szerkezetileg de ha erőseb rugót teszek a kuplunghoz ami nyitya a pofákat a kuplungharanghoz azal már magasab fordulaton nyir elvileg nem jvics ki ha rosszul tudom ?
2012. okt. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!