Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szivás! Bevitem eredetiségvizs...

Golf kérdése:

Szivás! Bevitem eredetiségvizsra az autot ott bent kiderűlt kivan csicsolva a motor szám. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek bizony még a vásárlás előtt ki kellett volna derülnie!

Ezek szerint úgy vetted meg, hogy sem te, sem szerelő nem nézte meg, pedig még (jobb helyeken) az adásvételibe is beleírják az alvázszámot, motorszámot, nemcsak a rendszámot, a későbbi problémák elkerülése érdekében!


Mindenképp utána kell járni, no meg előkeríteni az eladót, és nála is rákérdezni a történtekre!

2012. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:

Nem feltétlenül probléma, főleg, ha van hozzá AF-es motorszám.


Ott nem mondták, mit tudsz tenni?

2012. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan tisztázni kell!

Mi van,ha lopott autót vettél, amit a rendőrség már keres, vagy éppen azért keres, mert egyéb más bűncselekményhez köthető az autó. Persze ezek a variációk a legrosszabb helyzetet vázolják, de inkább te légy mielőbb tisztában a helyzettel, mint valamelyik hatóság szembesítsen a következményekkel.

2012. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mindenképpen keresd meg azt akitől van az autó, mert lehetnek belőle elég nagy bajok is!
2012. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit problámáztok a motorszámmal. Ha az alvázszám jó akkor már nem lehet lopott a kocsi.
2012. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KERESKEDÉSBŐL VETTEM AZ AUTOTT ,,,HALOTAM MÁR OLYAT IS TÖBB HONAPRA LE FOGLALJÁK AZ AUTOT?
2012. okt. 17. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy az adás-vételin a korábbi tulajdonos neveként (eladó) a kereskedés neve szerepel-e, vagy egy magánszemély. Ez esetben ugyanis a kereskedés csak mint üzletkötő vett részt az ügyletben, és nem terheli e tekintetben felelősség. Könnyen kibújik a felelősség alól.
2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boyka01 válasza:
Szerintem azonnal menj el a rendőrségre mert előbb-utóbb nagyon meg fogod szívni.
2012. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kutyus70 válasza:
Az, hogy nem felejted el megnézni lekközelebb. Ne haragudj, nem gúnyolodni akarok, de ha már eredetiség vizsgálatra nem viszed el, akkor az a minimum, hogy megnézed a motor-alváz számot.
2012. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!