Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány motorra M, A1,...

Jogosítvány motorra M, A1, Akorl van különbség felkészülés/vizsgázás/tanfolyam szempontjából?

Figyelt kérdés

Nincs még semmilyen jogsim, elmúltam 21(Már kéne vmi).

"Kis" motorok tetszenek, de nem tudom mekkora különbség van közöttük tanfolyam szinten, úgy értem ha neki állnék az M-nek akkor ugyanannyi tanulással akár A1,Akorl is szerezhetnék, vagy az M-et jóval könnyebb megszerezni?

Elég lenne az 50 is, de ha csak kicsivel nehezebb még neki állnék a 125 vagy afelettinek is.

Fogalmakkal tisztában vagyok, csupán a képzések hossza, nehézségük, különbségeik érdekelnek, mert hamar kéne.



2012. okt. 17. 12:44
 1/4 anonim válasza:
A hosszában szerintem,nincs különbség,az árában annál inkább.Nehézségre max a vezetésben,de ezt te tudod eldönteni mit tudnál vezetni.De ha autóra van jogsid akkor az 50 köbi-ig jó.
2012. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van B-d akkor arra rakhatsz 30 ezerért A1-et.
2012. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B kategóriában benne van az M. Ha z sincs, akkor szerintem inkább azt csináld meg. Később jól fog jönni és télen amúgy is érdekes lehet motorozni.
2012. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen inkább B-t csinálj. Kicsit drágább mint mondjuk egy Ak, de megkapod vele az M-et is, szóval motorozhatsz is akár.

Aztán ez után csinálhatsz olcsóbban és könnyebben A1-et.


Felkészülésben az M könnyebb, ott robogóval vizsgázol és csak a féket és a gázt kell megfelelően húzgálni.

Rutinon a kör is egyszerűbb talán egy kicsit.

A1 és Ak között nemigazán van különbség. Ott már váltós motorral mész, de az is baromi egyszerű.

(én életembe nem ültem előtte motoron, rutinpályán 15 perc motorral való ismerkedés után már a bójákat kerülgettem vele :P)


Képzések hossza se különbözik sokban, M talán rövidebb egy kicsit.

Mer persze az áruk. Ne az olyan sorrendben növekszik ahogy felsoroltad őket.

2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!