Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad a rendszámot átfúrni?...

Szabad a rendszámot átfúrni? Keret nélkül szereném feltenni.

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem igen, millió esetben láttam már hogy fel van fúrva a rendszám, sőt valaki még meg is hajlítja hogy szépen felfeküdjön az autó orrára
2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is láttam már sok rendszámot átfúrva, csak nem tudom, hogy szabályos-e, mert nekem csak addig lenne ez a rendszám még ki nem küldik a matricarendszámot. Aztán ugye vissza kell vinnem a régit és kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak hozzá.
2012. okt. 18. 20:22
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

Elméletileg a rendszám a tied, szóval ez nem számít rongálásnak.

Megkötés asszem annyi hogy a rendszám olvashatóságát ne zavarja.

(szóval ne 10db 12-es kapupánt csavarral fogasd fel :))



Motoromra ha megkapom én is csavarozni fogom(vagy szegecselni :D). Nem fogok kerettel vacakolni :)

2012. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

"Elméletileg a rendszám a tied, szóval ez nem számít rongálásnak. "


Hát rohadtul nem a tied...


Amúgy ELVILEG nem lehet, de nem szokott belőle gond lenni.

2012. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Van rohadt erős 3M kétoldalú ragszalag, azzal rakd fel (mondjuk qrva drága), örök élet+40nap.
2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként át is lehet fúrni, anyám Switfjén az elsőt két gipszkartoncsavar fogja mióta megvettük. :D
2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

"Hát rohadtul nem a tied..."


Pedig igen!


Még valamikor a 2 betű +4 számos renszámok hátuljába volt beütve: A BM tulajdona. Azokat le is kellett adni az Aradi utcában...


No és igen, ki szabad fúrni!

2012. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 18. 20:52
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

"53. § (1) A rendszámtábla olyan hatósági jelzés, amely a Hivatal tulajdonát képezi. A rendszámtábla gyártótól történő megrendelése és a közlekedési igazgatási hatóság azzal történő ellátása a Hivatal, igazgatási szolgáltatási díj ellenében az ügyfélnek történő kiadása a közlekedési igazgatási hatóság feladatkörébe tartozik."


de ha vissza kell adni akkor szerintem ne furkáld ki ,mert még a végén kifizettetik veled rongálás miatt (képesek rá szerintem ) vagy ha nagyon keret nélkül akarod feltenni akkor tedd fel gyorskötözővel az is megfogja nem fog leesni

2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Viszont az átfúrt rendszámot felrakhatom hátra a furatlant pedig vihetem az okmányirodába. Meg is van a megoldás :)
2012. okt. 18. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!