Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON. Meg lehet oldani...

SIMSON. Meg lehet oldani henger cseréje nélkül?

Figyelt kérdés

Azaz igazság hogy elkövettem egy hibát. :(


A hengeren lévő menetet (ahol a kipufogót rögzítjük)

flex-xel leköszörültem úgy hogy olyan 5-10 mm lett.


Ezt azért csináltam mert nem tudtam rátekerni az anyát mert az elején tönkrement a menet. Így is csak alátét nélkül tudtam felcsavarni.


Nem tudtam hogy lehet kapni menetjavítót,és valahogy rögzítenem kellet a kipufogót!


Szerintetek ha vennék egy ilyen menetjavítót,fel tudnám rakni és érne valamit egyáltalán?


Vagy a hülyeségem miatt

vennem kell majd egy másik hengert?


Egyébként fogja még a kipufogót.

Már egy jó ideje így járok vele,

de meg szeretném csinálni mert így olyan csúnya!


2012. okt. 19. 07:02
 1/5 kgpassat ***** válasza:

Először kérj tanácsot, és utána cselekedj. Ha megkérdezted volna előtte, hogy mit csinálj, akkor mondták volna, hogy menetjavító, és nem lenne ez a cirkusz.

Az első mondatod feldobta a napomat. Ritka az olyan ember a mai világban, aki beismeri, hogy hibázott.

Nem tudom, hogy rákapna-e a menetjavító rendesen, szerintem igen, de úgyis ez az első, amit ki kellene próbálni.

Ha nem jó, akkor azt lehet csinálni, hogy a csonkot levágni, majd egy újat hegeszteni helyette. Persze ezt nem valami kontárra bíznám. Viszont a hő miatt ezután fúrás, új dugó, gyűrű, amiből meg gagyit nem érdemes...

2012. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Muszáj megvennem másképp nem tudom kipróbálni.


Egyébként ez a menetjavító kúpos?

2012. okt. 19. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Így néz ki. Egyik felén állandó méretű, ide csavarod a gyári hollandert, a másik felének a mérete viszont változó, ezt csavarod a hengerre.

2012. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már de. meg is vettem.

Sikerült is felrakni,és jó lett köszi! :)

2012. okt. 19. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lett?
2023. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!