Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom leszedni az autóm...

Mivel tudom leszedni az autóm ajtajáról a "szomszéd" kocsi színét?

Figyelt kérdés

Valami f@szkalap rámnyitotta a kocsiajtót, és eléggé szarul mutat egy ezüst ajtón egy "szép" zöld sáv...

Horpadni nem horpadt. Egy kicsit karcos, de az a legkevesebb, csak azt a zöldet le tudjam szedni!


Ha én tudok vigyázni a mellettem lévő autóra, akkor mások miért nem tudnak?



2012. okt. 19. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez az, amit mocskos módon utálok én is! És kövezzetek meg, de az Auchan-Tesco parkolókban lazán és mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül beállok 2 helyre. Ezen általában azok vannak felháborodva, akik a legnagyobb rányitásokat csinálják a másik autójára. Rohadjanak meg! Ráadásul észre sem veszik jellemzően, hogy mit tettek.
2012. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Én pedig azt mondom, hogy bizony a foga hulljon ki annak a tetüládának, aki két autó helyére beáll a bevásárlóközpont parkolójába! Antiszociális kretén!

De az is igaz, hogy másik autóra rányitni az ajtót szintén rendkívüli pofátlanság!

2012. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként le is szoktam fényképezni azokat a bacilusokat, akik két helyre beállnak és fel is teszem a netre.
2012. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 atilis ***** válasza:
Legolcsóbb polírpasztával átdörzsölöd puha ronggyal, szépen lehoz mindent. De nitro-hígítóval is megpróbálhatod, elvileg nem marja meg a festéket, de a polírpaszta biztonságosabb.
2012. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a bevásárló parkolónak általában 30%-a van kihasználva, akkor nem mindegy, hogy 2 helyre áll be? Amikor teli van, akkor én sem tenném, de egy félig üres parkolóban le tudom szarni, hogy 2 helyet foglalok, ha azzal az autóm védem a kretén köcsögöktől. Ismerős vett egy 5 éves autót, mindkét oldalán 6-7 rányitás volt. Idén eddig 1x nem álltam be 2 helyre, azóta is ott viselem az autómon a nyomát a szomszéd köcsögnek.
2012. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én először benzinnel próbálnám meg, az a festéket egyáltalán nem oldja, de lehet lehozza. Ha ez sem segít akkor nitro hígítóval. Ha meg ez se akkor marad a polírozás.


Mondjuk én se értem hogy hogy lehet sok ember ennyire idióta hogy rácsapja a szomszéd kocsira az ajtaját, főleg ennyire...

Én 1x b@sztam rá szomszéd autóra ajtót, gyerekülés ott van a kocsiba, az meg beáll az üres parkolóba pont mellém jó pászosan. Gyereket meg be kelletett csatolni és kb sz@rtam rá hogy mi lesz az idióta puccos autójával ha ennyi esze van...

2012. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Alkoholos ablaktisztítóval kis gyaszatolás hatására lejött...


Köszönöm a jótanácsokat és az együttérzést is mert abból is volt bőven :)

2012. okt. 25. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!