Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervó szivattyú mit olajoz a...

Szervó szivattyú mit olajoz a szervón kívül?

Figyelt kérdés
Autó: 1994 Toyota Corolla XLI
2012. okt. 21. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szervóra gondolsz.

Ha jól értettem, a szóban forgó autó benzines, tehát a fékszervónak nincs szivattyúja.

Valószínűleg a kormányszervóra gondolsz. Az nem olajoz semmit, hanem az olaj, amit keringet, (nem tudom, egész pontosan hogyan) segít tekerni a kormányt.

2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem hogy megy egy csőpár az injektor mögé és még megy egy cső valahová
2012. okt. 22. 08:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Megy egy csőpár a kormányszervóba és megy egy csőpár az injektor mögé. Hogyan lehetne leereszteni?
2012. okt. 22. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Az injektor mögé elmenő csőpár szerintem a szivattyúhoz megy, amit minden bizonnyal a motor hajt. Lehet, hogy egy halom más alkatrészt is le kell szedni, hogy hozzáférj a szivattyúhoz, és az olaj akkor jön ki, amikor a szivattyút kiszereled.
2012. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!