Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízeles autó probléma, mi...

Dízeles autó probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Adott egy Fiat Scudo kistehergepjarmu, dizeles, becslesem szerint 1.6-os dizel. Most 5 eves, tehat nem mondanam oregnek. Az elmult 1 evben semmilyen hasonlo problema nem volt vele. Raadom a gyujtast, a hang megvan de ennyi, nem indul be a motor. Mi lehet a problema, illetve en ezt hogyan tudnam megoldani?

2012. okt. 22. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs izzítás! Izzítógyertyákat ellenőrizni kellene.
2012. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ezek az izzogyertyak mi vagy mik kozelebe helyezkednek el? Honnan tudom hogy az ugy jo vagy sem?
2012. okt. 22. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom keress egy autószerelő kollégát, inkább ne állj neki otthon mókolni ha hiányoznak az alapok is. 50féle hibalehetőséget tudnék felsorolni, de nem teszem mert otthon egyiket sem tudod elhárítani műszaki érzék és megfelelő szerszámok nélkül.
2012. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt h a hang megvan? próbál az öninditó hajtani?

kezd az első helytől a hibákat! akksi nem rossz? próbáld megbikázni....

2012. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

inkabb nem nyultam hozza, abszolut nem ismerem az auto felepiteset a motorterben, tapasztalatom sincs. mikor igen a hang alatt azt ertem ami a kulcs elforditasa utan es a motor beindulasa kozott hallhato, nem ismerem ra a szakszot. mikor vontatokotellel vontattuk, kozbe elsore, nagyon rovid gyujtasido alatt beindult.

UPDATE: az emlitett kis "elmeny" utan az auto egyszer sem produkalt hasonlo tuneteket. a motorjelso narancssarga lampa a muszerfalon tegnap meg egett, de mara elmult.

2012. okt. 23. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:
viccesek ezek az olasz autok...:D
2012. okt. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!