Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio af27 50cc karbi...

Honda dio af27 50cc karbi beálitásához kéne egy pici segitség mit merre/medig tekerjek Illetve a suber jelenleg a legalsó 'rovátkába' van az jó ott?

Figyelt kérdés

#dió #Honda #tisztitás utáni beálitás
2012. okt. 22. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy szokás csinálni, hogy amikor szétszeded akkor megjegyzed (vagy ha olyan feledékeny vagy mint én akkor felírod), hogy melyik állítócsavar hova volt tekerve, vagy melyik helyzetben volt a súbertű..


Szerintem a tűn nyugodtan emelhetsz - legalső helyzetben jut be mellette a legkevesebb benzin a motorba, minél feljebb van annál több. Ha ötleted sincs hol lehetett, akkor tedd középre, aztán majd kiderül.

2012. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia köszi az a helyzet hogy most került hozzám ez a kis motor és az elöző tulaj állitgatta több kevessebb sikerel de inkább az utobbi:-) és szerettem volna rendesen beálitani csak sajnos nemtudom gyárilag hogy volt belöve
2012. okt. 22. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Súber középre; alapjárat ugye szükség szerint; alapjárati keverékcsavart finoman betekered (nem izomból, hanem amikor érzed hogy felütközik megállsz), aztán onnan kifelé másfél (1,5) fordulatot. Aztán legfeljebb majd állítasz rajta attól függően hogyan igényli.
2012. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen azt esetleg nem tudod hogy milyen keverékkel megy? a kedves elöző tulaj elfelejtet szolni hogy kivan kötve az olajzás...
2012. okt. 22. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem, de gondolom 50..
2012. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!