Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok, és...

Autóvásárlás előtt állok, és az E90 az álomautóm. Mire figyeljek, illetve mennyit szánjak rá?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban apukámnak ilyen autója volt, és amióta az eszemet tudom rajongtam értük, és mindig csodáltam őket, és azóta nem változott semmi ezzel kapcsolatban. Megszereztem a jogosítványomat, és gyűjtöm a pénzt már egy ideje, és nagyon szeretnék már egy autót.


325i változatot szeretnék mindenképpen, nincs szükségem a nagyobb teljesítményre.


Sokszor hallottam, hogy a BMW megeszi a pénztárcát, és nagyon foglalkozós, de melyik autó nem foglalkozós? Mindegyikre időt és pénzt kell szánni, persze tudom, hogy egy Toyota Yarist sokkal olcsóbb lenne fenntartani.


2.5 millió forint kevés pénz lenne erre az autóra, hogy általánosságban beszélve ne kelljen azonnal rákölteni a vételárat? Tudom, hogy vannak vásárlók, akik megveszik nagyon olcsón, amelyekkel nem bántak szépen, és azonnala igényelné a sok pénzt, de én nem ilyet szeretnék venni. Természetesen tudom, hogy drágább lesz a fenntartás, de ezt bevállalom. Mégsem egy 330-as, amelyekre feltételezem, hogy drágábbak az alkatrészek.


Azt hozzá kell tennem, hogy alkatrészeket kapok nagyker áron, és apukám barátja autószerelő, így olcsóbban megúszhatom a fenntartást.


Szóval nagyjából mennyi pénzt szánjak a vásárlásra magára, hogy ne legyen egy kritikán aluli autóm? Természetesen az autót szakértő segítségével szeretném megvásárolni, de senkinek az idejét nem szeretném pazarolni.


Köszönöm.



máj. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, úgysem lehet lebeszélni a szopórollerről.
máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kolteni kell ezekre. A regi bmwnek mindig ketszer orulsz, mikor megvetted, meg el tudtad adni. De, ahogy irtak, majd rajossz ugyis.
máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá még annyi pénzed amiért megvetted, tessék csak.
máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy folyamatosan költeni kell rájuk, melyikre nem? Ezzel nincsen semmi baj, a kérdés nem is a fenntartásról szólt feltétlenül, hanem arról, hogy körülbelül mennyit kéne rászánnom, amiből már kaphatok olyat, amire valószínüleg vigyáztak, tehát melyik nem áron aluli. Természetesn olyat nézek, ami leinformálható, és vezetett szervízkönyves.


Egyébként van több ismerősöm, akik BMW tulajdonosok, és nem igazán gyakori az, hogy szidnák az autót, mert annyi probléma van velük.


Még a legmegbízhatóbb autóval is rengeteg probléma van, amelyiket nem tartották karban megfelelően. Ezért is kérdezném újra, hogy nagyjából milyen ár lehet az, amiből már valószínűleg olyat lehet kapni, amire vigyáztak?

máj. 31. 20:12
 5/6 anonim válasza:
Az enyém eladó, e90 , és a férjemé is ami szintén e90. Én mindkettőt jó szívvel ajánlanám.
jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BMW, pláne régebbiek mind pénztemető. A helyedben nem álmodoznék.
jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!