Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem ég az üzemanyag...

Miért nem ég az üzemanyag visszajelző lámpa? (Suzuki Swift)

Figyelt kérdés
A következő gondom lenne. Adott egy 98'-as Suzuki Swift 1.6 GLX Sedan, amiben nem világít üzemanyag visszajelző lámpa, amikor is már alig van benzin a tankban. Első dolgom volt a lámpáját cserélni vadi újra, amit ki is próbáltam és működött, de így sem gyullad fel.. Létezik, hogy nem szereltek volna bele ilyen rendszert? Pedig GLX majdnem fullos változat.. :S Vagy csak valami bedöglött benne? Tudtok segíteni?

2012. okt. 22. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs benne ilyen visszajelző. Egy 96'-os glx tulaja.
2012. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%
Nem tartom valószínűnek, hogy csak viccből tettek a műszerfalra egy lámpát. :-) Eddig működött, vagy eddig még nem is volt "üres" a tank?
2012. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nos 1 éve van nálam az autó de eddig sem működött, pedig lefulladásig járattam a motort és ki sem villant, de az új lámpával sem.
2012. okt. 22. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
szia legjobb tudomásom szerint nincs benne ez a ''funkcio teljessen kiépitve''
2012. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az izzótól kezdve kövesd végig a bekötését a műszerfal csatlakozójáig, hogy egyáltalán van-e hozzá áramkör, vezeték a csatlakozóban!
2012. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magyar piacra szánt darabokban nincs üzemanyag visszajelző lámpa!

Az lehet hogy a műszerfalon van, ugyanis sok külföldi modellben van, a műszerfal meg gondolom ugyanaz. De a lámpa a magyar modelleknél nincs bekötve sehova.

2012. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 smitwesson ***** válasza:
én is csak 1x láttam ilyen lámpát működni és azon a szuzkán német rénszám volt... ez van Nekünk magyaroknak nem jár szégyenlámpa!
2012. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A régi swiftekbe nincsen! Talán a 2002-től gyártott modellekbe már tettek, de az azelőttiekbe még nem! :( Egyszer én is így szívattam meg kis híján magam. Vártam mikor gyullad ki a lámpa. Majdnem tolni kellett a kocsit a benzinkútig. :( De legalább azóta megtanultam, hogy az alsó szintet jelző vonalnál bizony már tankolnom kell. :D
2012. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én 2003-asomban sem villog soha... Pedig ott van :D
2012. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah szép.. mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 23. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!