Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis 1.3. Nem indul?...

Suzuki Ignis 1.3. Nem indul? Ha a gyújtást ráteszem, akkor a töltésjelző gyorsan együtt villog az olajnyomásjelzővel.

Figyelt kérdés

Tegnap még hazajöttem vele, de már nem húzott az önindító, tolásra indult. Ma feltöltöttem az akkut, de most is ugyanaz. Az önindító cicegett, de most (2-3 próbálkozás után) se kép se hang, helyette van ez a villogás. A többi visszajelző nem mutat semmilyen hibát. Biztosítékok rendben, érzek némi elektromos szagot (olyan szúrós keserű) az utastérben.


Mi lehet a baj? Válaszokat előre is köszönöm! Üdv.



2012. okt. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a gyújtáskapcsoló hibája!
2012. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszorult az önindító, vagy a gyújtáskapcsoló/egyéb kábelezés gondja, az amperszag is ere utal.
2012. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet hogy az önindító, de az is hogy kontakthiba és néha áthúz az áram, ezért villognak a kijelzők.

Keresd vévig a kábelek útját és ha megvan fújd be kontaktsprével.


A sarok tiszták az akkunál?

2012. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, távol álljon tőlem, de a betolást nagyon nem szeretik a katalizátoros autók, a komplett katalizátor tönkre mehet tőle, ami nem egy olcsó játék.

Az amperszag, mint előttem is írták, zárlattól lehet.

2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kábé 100-szor indítottam meg a motort hegymenetben lefelé, és semmi baja a katalizátornak. 10 éves a gépsárkány, megy mint állat.
2012. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!