Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az autómata...

Mi a véleményetek az autómata váltós kocsikról? Meddig bírják azok a váltók?

Figyelt kérdés

Nem vennék automatát,de most az egyik rokon nagyon olcson oda adja nekem vagy is adná a kocsiját.Mert rá van szorúlva és én mivel nekem most pont erre futja,és felszereltségéhez képest nagyon olcson adja és semmi baja nincsen a kocsinak.Teljesen működőképes és nagyon jó felszereltség.

Vszint nagyon félek az automata váltotól?Van valakinek tapasztalata?Köszi!



2012. okt. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Normál használatnál semmivel sem bírják rövidebb ideig, mint a hagyományosak.

Ha egyszer megszokod, nagyon fogod szeretni.

2012. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben ugyan nem vagyok bizos, de én ami auómata váltós kocsit látam, az mind nagy hengerűrtartalmú volt. Gondolom többet fogyasztanak, mint egy azonos faja kisebb hengerűrtalmú manuális válós kocsi. A váltótól nem kell félni, semmivel sem bírja rövidebb ieig mint a manuális. De szabad udni, hogy milyen kocsiról lenne szó?
2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Passat 2000-es benzines Nagyon jól felszerelve,légkondi,dupla légzsák,elektromos ablakemelő,minden ami kell.Mindig szervízelve,jó állapotban és bagóért adja.Engem udom hogy nem vágna át,szóval semmi baja nincs,csak kell neki a pénz és van még egy kocsija így szeretne tőle megszabadúlni.
2012. okt. 25. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Nekünk négy évig szolgált egy BMW318i(1800ccm)kupé automatás. Nagyon kényelmesen vezethető, megbízható volt.

Fogyasztása valóban kb.tíz százalékkal több mint a kéziváltósoké, de érdekes módon -állandóan, tehát városban-országúton egyformán fogyaszt. Valószínű a váltó miatt.

Feleségem megsiratta amikor eladtuk, annyira megkedvelte a kényelmes vezetési stílust. A nők egyébként sem szeretik nagyon a kupplungolást-kéziváltást.

Eladni is csak azért kellett, mert a kupé kétajtós és a család gyarapodott, kezdett kicsi lenni.

2012. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem automata mercim van,124es az "utolsó merci" A váltó kibír ugyanannyit megbontás nélkül mint a motor,gyakori az 1millió fölötti futásteljesítmény ezeknél a tipusoknál,hiszen már öregek.gyári adat szerint városban kevesebbet eszik mint a kézi,hiszen jóval kisebb a fordulatszám eltérés aváltáskor,pályán viszont többen,met ez még csak 4sebességes,de az ötösökkel viszont sok baj van..

Én nagyon megszerettem,kényelmes.

2012. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!