Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13,5 éves vagyok és a szüleim...

13,5 éves vagyok és a szüleim megengedték hogy lehessen "M" kategóriás jogsim segédmotorra . Én úgy hallotam hogy 2013-tól már csak 16 évesen mehetnék?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nagybratyó nem szokott átverni"


Persze, hogy nem, de ő is csak a Blikket olvasta!

:D

2012. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen lényegtelen kérdés most, mert ha a kérdező januárban kezdi el a kesz tanfojamot akkor is ott fog márciusban tartani, mint ha november közepén kezdené, ugyanis télen nincs motoros oktatás. Várj vele az új szabájok hivatalossá tételéig és onnan fogsz tudni biztosat. Ha marad a 14 év a korhatá, akkor is lesz kresz vizsgád akkorra, mire megindul a gyakorlati oktatás, ha meg 16 év lesz, nem bukod a kresz tanfolyam és vizsga árát, ugyanis hiába kezdted el, nem felyezheted be.
2012. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Várj vele az új szabájok hivatalossá tételéig"


Gondoltam szólok, hogy a jogszabály ami elrendeli a változáspkat 2012 január 1-én lépett hatályba!

2012. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2013 januárjában is jönnek új jogszabályok pl az A2 kat. új lesz és valam AM kategóriáól beszélnek az M helyett, aminek 16 év lenne a korhatára és nemzetközi lenne, ezért van hogy biztosat senki nem tud. De ha januárban kezdi a kreszt, akkor se lesz elkésve. Máciusra meglesz a vizsgája.
2012. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!