Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B corsa-ba be lehet utólag...

B corsa-ba be lehet utólag szerelni fordulatszámmérőt?

Figyelt kérdés
Van egy 93-as 1.4-es, 8 szelepes b corsám, és gyárilag csak kmóra van benne. Amikor kiszereltem belőle, csak 1 spirál volt a mérőbe. Ha szereznék egy olyat, amin van fordulatszámmérő, akkor annak külön kellene még egy spirált bevezetni, vagy azt az elektronikája vezérli?

2012. okt. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit off lesz, bocsi! :)


Nincs arra olyan nagy szükség mint gondolnád, nekem legalábbis semmi szükségem rá...első autóm és nincs benne fordulatszámmérő, csak fülelj ;) :)

2012. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is első autó, de nagyon szeretem, és fel akarom dobni a hangulatát, amennyire lehet :D
2012. okt. 30. 01:27
 3/5 Combi27 ***** válasza:
megkérdezel egy hozzáértőt hogy kompatibilis e a azzal a kocsid amin van fordulatszám mérő..ha igen,veszel bontóba egy olyat amin van fordulatszámmérő..lehet csak pár vezeték külömbség van benne, az is megoldható.Én Asconába cseréltem, kábelkötegen kellett variálni pár vezetéket, plusz kettőt behúzni, és egy olajnyomás mérő gombát cserélni, mert volt műszer is rajta ami mérte a nyomást..
2012. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Be lehet, gyerekjáték.

[link]

Itt van egy komplett leírás. Csak regisztrálj, és olvashatod is! ;)

2012. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, pontosan ilyen leírásra számítottam!!!
2012. nov. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!