Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék G-s astrát 2002-től....

Vennék G-s astrát 2002-től. Megéri 1.2-est venni? Mármint megbizhatoság, teljesitmény, stb. a fogyasztás miatt vennék 1.2est. állitolag a láncos a jobb és csak 1.2 esbe van? Nemvagyok schumaher csak menni akarok vele.

Figyelt kérdés
esetleg tudtok ilyen astrát eladot kevés kilóméterrel?max 80e.bordó,fekete vagy sötétzöld szinbe?
2009. júl. 26. 11:48
 1/7 anonim válasza:
Jó választás a G astra,de legalább 1.4-es legyen a moci,egy ekkora autóhoz kell.A fogyasztás egy gyengébb motornál több is lehet mivel jobban kell pörgetni ugyanazon teljesítményhez.
2009. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemérdemes kis motort sem venni mert azt pörgetni kell domboknál vissza váltasz és pörög mig felérsz ! Aranyközépüt a benzines 1.4 vagy 1.6 vagy a diesel 1.9 tdt vagy más 2000 es diesel.Volt 1.2 es seatom és pörgetni kellet a domboknál ha gyorsulni akkartam nyomni kellet neki igazán megette a 8 -9 litert városban országúton 7-8. MOstani 1.6 os diesel golfom 5 liert és megy a domboknak mint állat a nyomaték miatt.Szóval ha kis köbcenti errő legyen benne minimum 80 lóerő vagy vegyél dieselt.
2009. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ! Bátáym 2000 ezres benzines Hona Accordja 8 liert evet és 130 lóerő volt.Harapta az országutat.Alig kellet pörgetni kis gázt nyomot és repitet fel a dombra.Ostani 1.4 Astrája megeszi a 8 at mert kicsi és pörgeti föleg ha megvan pakolva.A nagy motor nem fetétlen nagy fogyasztás.és logikusan megbizhatobb mert nemkll neki anyira nyomni miint egy kicsinek.Több kilométet kibir egy 2000 es benzines vagy diesel mint egy kis 1000 es motor.
2009. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az 1.2-es, szerelő haveromnak is olyan van és kb. úgy megy mint az 1.6-os az F Astrából. komolyan, nem vicc, én sem hittem volna, ha nem próbálom ki. Lóerőben nem sok, de a váltója áttételezésétr jól eltalálták, simán, erőlködés nélkül tudja a 140-es utazót és átlag 2 literrel kevesebbet eszik az 1.4-esnél.
2009. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el az 1.2-es motort. Min. 1.4-es, de inkább 1.6-os motor kell az Astrába.

A kisebb motor nem jelent kisebb fogyasztást, sőt az 1.2-es többet fog enni, mint egy 1.6-os, mert jobban kell pörgetni, hamarabb vissza kell kapcsolni.

2009. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az opel-nek 10 évesen már mind kilyukad a kasznija.
2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nah ne mondjad
2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!