Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj, hogy elhagytam?

Baj, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

Ugy 2 héttel ezelőt elhagytam a motorról egy hasonló táblát

[link]

Ez nagy baj?A motorhoz vannak papirok rendszám tábla meg minden ami kell.Ezért Büntethetnek a zsaruk?



2012. okt. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem


nekem a kocsimat javították és emiatt eltávolították az alváz matricát, ami ugyan így nézett ki, csak matrica formában


kb a javítás után 2 héttel rám telóztak, hogy ezt meg kellett újra rendelni és fel kéne tenni

akkor kérdeztem, hogy ez ennyire fontos? azt mondták nem csak jó ha rajta van...


amúgy csak az alapadatok vannak rajta, alvázszám, motorszám stb

2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem, a motorszám bele van ütve a motorba ha jól tudom alulról.

A rendőrök csak a forgalmit, jogsit és személyit kérik. ja meg a biztosítási kártyát.


Én nem vettem volna észre.

2012. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A váznyaktábla nélkül is használható a motor, legfeljebb csak annyi probléma van vele, hogy a gyártási év beazonosítása nehezebb. A vázszám szokott még rajta lenni, de azt a vázba is beütik és az a mérvadó (ez egy cserélhető, szegecselt tábla, tehát nem lehet hivatalos), a motorszámot meg nem is szokták rajta feltüntetni. Vagyis a váznyaktábla inkább információs célokat szolgál, de ha nincs meg, akkor is ugyanúgy használható a motor.
2012. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használhatod nyugodtan, mással is történt már ilyen - de az adattábla is "hivatalos", elméletileg nem szerelhetné le se a tulaj, se a szerelő, még festésnél sem. Persze megesik hogy elveszik.
2012. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!