Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikortól kötelező (vagy kell)...

Mikortól kötelező (vagy kell) / És mikortól Ajánlott téli gumit felrakni autóra?

Figyelt kérdés

olvastam olyat hogy nem kötelező téli gumit használni télen nem büntet a rendőr érte DE VISZONT ajánlott.

azért kérdem mert most vettem 4nyári gumit zsír ujjak és csak max jövő hónapban tudnék venni téli gumit mert a nyári sokat elvitt(muszáj volt vennem)

Válaszokat előre is köszönöm


2012. okt. 29. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikortól napközben tartósan 7 fok alatt van a hőmérséklet. Én felraktam tegnap előtt. Én a helyedben nem tenném tökre az új nyáriakat csak ha muszáj. Mivel a sós latyakos cucc jól odatesz neki és a hidegben való futás sem tesz neki jót mivel sokkal keményebb mint melegben.
2012. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben! kösz a választ
2012. okt. 29. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna kérdezni, hogy milyen gumit vegyél, és monduk volna hogy télit. Inkább azt kellett volna, és majd nyárit meg csak tél végén. Már most kellene a téli gumi.
2012. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Utólag már mindegy, de ha egy kicsivel többet fektetsz be, akkor kapsz négyévszakos gumikat, amik télen nem olyan jók mint a téliek és nyáron nem olyan jók mint a nyáriak, de mindkettőnek a tulajdonságait eléggé megközelítik, nagyon jó kompromisszum lehetne, a törvény téligumiként kezeli őket, és akkor most még a probléma se merülne fel.
2012. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kell félni nem használom az autót amíg nincs rajta téli gumi :D

kösz a válaszokat.

2012. okt. 29. 20:39
 6/6 anonim válasza:
Okos lehetsz ,október utolsó 3napján vettél nyári gumikat 😂
2018. aug. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!