Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson enduro (jó állapotban),...

Simson enduro (jó állapotban), vagy egy 50 egy cross motor, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Aszfalt-terep használatra.

2012. okt. 29. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy 50-es Yamaga DT enduró jó erre. crossal nem mehetsz közúton! Simson meg hááááát őőő, nekem nem kéne mégegyszer...
2012. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Yamaha
2012. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy Derbi Sendát vennék.
2012. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése. Én Simsont vettem, Én aszfalton is és földúton is használom. Nekem bevált. Eddig nem volt olyan hely ahol ne ment volna el. Mondjuk hozzátartozik hogy Alföldön lakok, meg terep gumi van a motoron. Tehát hegyen-völgyön nem tudom hogy teljesítene. Egyet nem szeretek benne: Valami pici nyenyeréje mindig van neki, de ez köszönhető az előző tulajoknak. Viszont az alkatrész legalább olcsó hozzá. Ha van több pénzed akkor vegyél egy Yamaha DT-t. 120-től már egész jók vannak. Csak meg ne adja magát a blokk mert húzós egy felújítás. Simsonnál ez meg van max 25 ezerből, Yamahánál meg ennyiért csak egy főtengelyt kapsz. :/ De mondom ha van pénzed akkor inkább egy normális enduro.
2012. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ami érdekel téged az a Supermoto-Enduro kategória

A cross teljesen más világ, fejből nem tudok neveket mondani

20/F

2012. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor maradok a simsonnál :)
2012. okt. 29. 16:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Most egy riga4-esem van amiből már kihajtottam a lelket és szeretnék váltani, úgysincs 100 pénz-em motorra se a javításokra tehát maradok s simsonál köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 29. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény Riga. Nekem van egy Verhovinám is. De én nagyon óvom. Csináld meg a Rigára poénból a versenytuningot. A riga.hu-n megtalálod.
2012. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
simson enduro
2012. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!