Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik jobb,...

Szerintetek melyik jobb, fiatalosabb?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg és mondjátok el a véleményeteket, hogy melyik kocsinak van jó felszereltsége,jó fogyasztása,megbízható motorja, alkatrészek könnyen és olcsón beszerezhetők-e?!

[link] [link] [link] [link]



2012. okt. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem innen a legvagányabb autó a 4-es golf,nagyon fiatalos, megbízható autó,egyik ismerősömnek is van egy golfja, nagyon dinamikus autó,a 4 közül szerintem ez néz ki a legjobban,én ezt venném a te helyedben.

A Clio is elég rendesen mehet,de én azt mondom fócvágen :)

2012. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy melyik fiatalos, az egyéni ízlés kérdése, de a VW golf jobb.
2012. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül én is egyértelműen a Golfot venném.
2012. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Golf, a Clio és a Megane közül az venném, amelyik legjobb állapotban van. Valóban a Golf a legfiatalosabb, csak pont az a baj vele, hogy túl sok fiatalnak van Golfja. Megane-ból nem lehet annyit látni az utakon. Anyáméknak is Megane van és nagyon jó kis megbízható kocsi. 8 éve van meg, de azóta nem sokat kellett rákölteni. Persze a Golf is jó választás lehet. Azzal is sokan meg vannak elégedve. Próbáld ki mindet, nézd át alaposan és azt vedd meg, ami összességében a legjobban tetszik. A Fiattal viszont nagyon vigyázz, mert az olasz kocsikról igaz, hogy sz*rok. Keresztanyám vett egy Puntot 2 éve és már a vételár felét még rá kellet költeni.
2012. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én cliot vennék de nem ezt mert a 3 ajtós autók nem jönnek be.
2012. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
golf, de érdekes miért csak ennyi, a többihez ( golfokhoz ) képest túl olcsó...
2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Golfot már törölték, így a Megane tetszik a legjobban.
2012. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!