Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bora EPC probléma! Olyat...

Bora EPC probléma! Olyat produkál az autó, hogy indítás után égve marad az EPC visszajelző lámpa és nincs gáz, ha padlóig nyomom akkor sincs. Nem csinál semmit az autó. Ha indítok még kétszer akkor elalszik és gond nélkül el tudok indulni. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Mi a teendő? Segítséget és tanácsokat várok! Köszönöm!
2012. okt. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervíz- hibakódolvasás.
2012. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Astrám csinál hasonlót. Nem egyedi probléma, de senki nem hajlandó segíteni. :(

Hibakód alapján gázpedál jeladó hiba.

A gázpedál ki lett cserélve eredeti gyárira, már a motorvezérlő elektronikát is kicseréltük. A kábelek nem szakadtak. De a probléma maradt.

2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is gázpedál jeladóra gyanakszom. remélem eljutok a szervízig vele, és megoldódik a problémám.
2012. okt. 30. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kell olvasni a hibatárolót. Az epc hiba sok mindenre utalhat...
2012. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A problemad okat az ugynevezett folytoszelep, masneven pillangoszelep okozta. Latom, hogy 2012-os a kerdes, de tegnap elott uton maradtam ez a gond miatt es semmi valaszt nem kaptam sehol. Remelem segittek a valaszommal masnak ha netan uton maradna es a telefonjan keres valaszt :) 30.000 ezer korul van, es kb 15-30 perces munka. A hangerek mellett helyezkedik el az 1.6 16 szelepes Boranal. Nyugodtan lehet menni vele ugy, ahogy engedi, kicsi fordulaton, DE VIGYAZZ ha sokszor indittod ujra mint ahogy a kerdezo is irja akkor egy ido utan LETILT es BE SE FOGOD tudni indittani az autot ! Jobb, ha egybol messz az elso szervizbe ugy 2ezre fordulaton es 20km/h oraval !
2015. márc. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!