Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe van kb. kompletten...

Mennyibe van kb. kompletten egy A korlátozott jogosítvány ha semmijen jogsim nincs még?

Figyelt kérdés
Minden oktatással és vizsgával együtt érdekelne.
2012. okt. 31. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Google első találat.

2012. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább olyan vélemény érdekelne, aki nemrég csinálta, mert amit reklámoznak, az gyankran nem fedi a valóságot. Én is nzelődtem interneten, még az általad linkelt oldalt is láttam.
2012. okt. 31. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából fedi a valóságot, azt meg nem tudjuk kelőre hogy mennyire fog menni a motorozás, hány pótórát kell venned. 70-ben meg fog állni szerintem.


De ha már itt tartunk nem tudunk biztosat,ugyanis az Ak kategória most futott ki, jövőre A2 lesz helyette (magasabb teljesítménykorlát, 35kW, de a többi feltétel ugyanaz), kérdés hogy ez mennyivel fogja megdobni a tandíjat.

2012. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy sokkal megdobja, mert szerintem a mostani oktató motorok jók lesznek az A2-höz is. A motorozással nem lesz baj, mert már régóta motorozok, csakmég jogsira nem volt pénzem. De januárban elkezdeném ezt az A2 kategóriát. Így legalább 21 évesen megcsinálhatom az A korlátlant.
2012. okt. 31. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A2-őt 21éves kortól szerezhetsz meg, és legkésőbb 2év eltelte után próbálhatod az A-t

Tudom mert nekem is így lesz, 21leszek jövőre

2012. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A2 korhatára 18 év.


magyarkozlony.hu/pdf/11426


325. oldal, le van írva.


Az A kategória korhatára volt eddig 21év, ezt emelték 24-re. A két éves gyakorlat kategóriabővítéshez stimmel.

2012. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!