Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 évesen sok lenne egy...

14 évesen sok lenne egy tuningolt Piaggio NRG?

Figyelt kérdés
Egy széthajtott Simóról vàltanék.. Vigyáztam rá, de a jogsi megszerzése után ezt kaptam aputól, hogy tanuljak meg esni.. Egyszer sem estem vele. Így vettük elég ramaty állapotban és rendbeszedtük valahogy. De sajnos az örök vadászmezőkre tévedt. Beadta a kulcsot, javíthatatlan. Most kinéztünk egy 2008-as Piaggio-t, amit a szezonig jó áron megkapnánk, de állítólag eléggé fel van piszkálva. 3 szakival nézettük meg, kívül-belül tökéletes. Abszolút biztonságosan vezetek mások szerint is, de azért ott a kísértés hogy kicsit meghajtsam, félek hogy sok lesz nekem és takony lesz a vége.. Szerintetek?

2012. okt. 31. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy simson sosem javíthatatlan
2012. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
különben egy szétreszelt piaggo nem megy többet 80nál...
2012. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
töredék árából megcsinálják a Simsont, AKÁRMI baja is legyen :D
2012. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van elég önfegyelmed, akkor jó lesz ez a motor. Apád gondolom nem véletlenül vesz neked ilyet. És biztos nem is a megölésed a célja. Attól, hogy néhányszor meghajtod, az még nem feltétlenül halálos. Csak jó minőségű úton tedd és ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak. Pl. valami hülye haverod elkezdi, ha bátor vagy, kifarolsz, ha bátor vagy, megelőzöd azt az autót, ennyivel meg annyival veszed be ezt és ezt a kanyart, stb.
2012. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szeretem a Simót, mint mindenki az első motorát, de állîtólag valami nagyon csúnyán szétverődött ott bent és be sem lehet rúgni, annyira megszorult. Eladni se kilóra se motorként nem fogom, azért már eléggé a szívemhez nőtt. De amúgy is már váltani szerettem volna.:) Úgy terveztem, hogy jövő nyárra teljesen felújítjuk, gyári állapotra. Mondjuk kap egy Tábori tuningos reszelést persze nem fogjuk széttuningolni, hanem egy olyan 60-as utazóra gondoltam. Addig letakarva alussza álmát.:)
2012. okt. 31. 21:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Osztálytársaim szoktak cukkolni, hogy ezt, meg azt csináljam, ennyivel és annyival, de annyi önkontrollom van, hogy mit szabad csinálni és mit nem..:) Mondjuk néha azért meghajtottam, ha teljesen üres volt a főút.:)
2012. okt. 31. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Városi úton úgysem lehet nagyon előzni robogóval pláne nem 50ccm-essel, meg gondolom te is látod hogy kavicsos gödrös úton, nem adsz neki kakaót :)

Nem lehet meghalni ilyen kis motoron hiába van tuningolva, annyi hogy ezekkel általában gyorsulni szoktak a korod beli srácok, és emiatt nyomják felfelé a teljesítményt, de ettől függetlenül ellehet indulni vele normálisan is.

20/F

2012. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz sok:) Figyelj én Babetta után NSR50-re ültem, és nem sok. Bár hajtom rendesen, de szerintem nem sok alám.
2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy sok. Ettől ne félj. Úgy is csak a gázt meg a féket kell húzni egy robogón. Nem kell figyelni a váltásokra mint a szimón.
2012. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyári NRG-vel mentem már és az nagyon lassú volt. Nekem Malaguti F12 van ami szintén gyári és lazán odavert volna neki.

Ha így nézzük akkor egy tuningolt NRG kicsivel erősebb lenne mint a Malaguti F12.

Egyébként súlyban elég nehéz az NRG ezért se árt neki 1-2 plusz lóerő.

2012. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!