Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 évesen sok lenne egy...

14 évesen sok lenne egy tuningolt Piaggio NRG?

Figyelt kérdés
Egy széthajtott Simóról vàltanék.. Vigyáztam rá, de a jogsi megszerzése után ezt kaptam aputól, hogy tanuljak meg esni.. Egyszer sem estem vele. Így vettük elég ramaty állapotban és rendbeszedtük valahogy. De sajnos az örök vadászmezőkre tévedt. Beadta a kulcsot, javíthatatlan. Most kinéztünk egy 2008-as Piaggio-t, amit a szezonig jó áron megkapnánk, de állítólag eléggé fel van piszkálva. 3 szakival nézettük meg, kívül-belül tökéletes. Abszolút biztonságosan vezetek mások szerint is, de azért ott a kísértés hogy kicsit meghajtsam, félek hogy sok lesz nekem és takony lesz a vége.. Szerintetek?

2012. okt. 31. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tábori Tuningot hagyd szerintem.

sportmotor.hu Simsonos fórumán nézegess, van pár tapasztalt fórumozó (GI, MZoli stb.), akik elmondják miből áll ez az egész.

60-as utazóra egy 60-as 4 felömlős gép simán képes, csak jól kell megépíteni.

Egy 70,80-as darab meg már jóval 100 felett megy végsebességre.

2012. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, táborinak vannak jó ötletei, de vastagon fog a ceruzája... (Felömlőt csináltattam vele, egy babszira, azt akartam, tudjam hasdználni a 210-est, menjen 50 felett, de olyan járatokat csinált, hogy a henger 'alá' kellett pakolni, hogy jó legyen...)
2012. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Malagutikat szeretem, mentem már egy párral és engem meggyőzött. De jó állapotú gyári, nem agyontuningolt és sz*rráhajtott példányt még nem láttam. Több Simsonos, robogós és MZ-s, stb. ismerősömnek piszkálta meg Tábori a mociját, nagyon szép munkákat láttam és engem meggyőzött, de nézelődök, hátha van jobb műhely is.

2012. nov. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!