Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni egy kocsiva...

Mit lehet csinálni egy kocsival amiben áporodott bagószag van és kosz?

Figyelt kérdés

Használt autó vásárlás,dohányos előző tulaj,koszos tetőkárpit.

Mit csinálnátok vele?

Az EZ wash tisztítóban volt már valaki,ahol ezt az ózonos szagtalanítást csinálják?


2012. nov. 1. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszel bele egy erősebb illatosítót, kitakarítod a belsőkárpitot valami illatos takarítószerrel a legjobb a citromos mert az elveszi a bagószagot! Utána hagyod állni a garázsba 2-3 napig nyitott ablakokkal! És nincs bagószag.
2012. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vanisk Oxy, körömkefe, aztán sika. Esetleg ha tudsz kárpittisztítót szerezni az még jobb, át kell menni vele az összes borításon, az üléseken, meg a szöveten és jó lesz.


Az ózonos lósz*r nem ér sok mindent, visszajön a szag utána.

2012. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
El kell vinni egy komplett kárpittisztításra! Az otthoni bűvészkedés meg a csodaszerek semmire nem jók...
2012. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, haver E39-ét ketten egy nap alatt flott állapotúra varázsoltuk egy bödön vanishhel meg egy kölcsön kárpittisztítóval. Mondjuk meglepetés volt, mert kiderült hogy nem is barna a kárpit hanem vajszínű. :D
2012. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig ebben az ózonos dologban bíztam...

Ez a vanish oxy ez a mosópor amit hirdetnek?

Ezt vízben oldjam fel és súroljam át vele a plüss kárpitot?


Ez a "komplett kárpit tisztítás" ilyen merre van?

2012. nov. 1. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Így van, feloldod, de nem nagyon, csak olyan ultra derm állagúra, aztán elkezded sikálni, aztán kiporszívózod az anyagból. De ha biztosra akarsz menni szerzel egy kárpittisztító gépet, lehet bérelni is, és azzal is átmész rajta legalább kétszer.


Ja, és ha lehet fűtött helyen kéne előadni, vagy menni vele egy fél órát max fűtéssel miután végeztél, hogy ne büdösödjön be, hideg van már.

2012. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Találtam ilyen kárpittisztító gépet,nem is drága a bérlése.De ha beleszámolom a tisztító szereket,meg eszközöket,kb 10 alatt nem jön ki...

A fűtött garázs sajnos sehogyan sem megoldható :(

Lehet mégis csak elviszem ebbe az EZ wash-ba,kb 15 ezer forint és ott teljesen készre meg is csinálják és kb 5000-rel drágább mintha nekem kellene dolgoznom vele.

De azért köszi a tippet!

2012. nov. 1. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Flash mester. Áruld már el, hogy milyen néven vagy regisztrálva az e39.hu-n!

:)

2012. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezen ha minden igaz, vagy január óta nem léptem be.
2012. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, el se fogadja a felhasználónév-jelszót. :( Akkor nem vagyok regelve. :D
2012. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!