Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsim az első hűvös reggele...

A kocsim az első hűvös reggelen nem indult. Akkumlátor ment tönkre. érdemes még savval, vagy desztillált vízzel töltögetni, vagy már kuka?

Figyelt kérdés
végül is legelöször sokadik köszörülésre beindult, aztán jártam vele pár kilómétert, hogy hátha tölti a generátor. Úgy is volt, mert amikor leállítás után indítottam sikerült is, de kb. fél óra várakozás után ismét köszörülés....
2012. nov. 1. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha köszörül, akkor szerintem nem akksi. Ha az akksi lenne rossz, akkor gyengén tekerne, és azt se sokáig (két napja cseréltem).
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az akkumulátor összes része tele kell, hogy legyen folyadékkal. Desztillált vízzel kell utántölteni, csak óvatosan. Azt is nézd meg, hogy nincsenek-e az érintkezők eloxidálódva.

Ez a fél órás dolog eléggé gyanús, hogy a motor hőmérséklete miatt volt (üzemmeleg vagy hideg).

Egy tuti tippem van az akkumulátor állapotának a saccolására. Elkezdesz indítózni, lehetőség szerint a kuplung lenyomása nélkül (üresben), úgy, hogy az utastérlámpa világít. Ha nagyon durván elhalványul közben, az azt jelenti, hogy az akkumulátor csereérett.

2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, hát nagyon nehezen "köszörült", annyira dúrván , hogy még a CD játszó is elfelejtett minden beállítást, tehát tuti nullára szívta az energyt az indítózás.
2012. nov. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!