Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggel az autóm (Opel...

Ma reggel az autóm (Opel Astra G 11 éves) nem indult. A világítás, akkumlátor szerintem rendben, minden (világítás, riasztó, stb. ) megfelelően működik, de a motor nem indul, bár az önindító forgat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
elöször nézd meg ad e szikrát és kap-e üzemanyagot
2012. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benzin van-e? Ha igen, akkor szerelő.
2012. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen motor van benne? Kód jó lenne hozzá, de ha benzines akkor 2 variáció: üzemanyagellátás, gyújtás zavar, esetleg ha immo van benne akkor az hülyült meg, ki kéne olvastatni a kódot, az akkut ne kínozd, inkább kérj meg valakit h ott a közelbe vontasson el olyanhoz aki bele tud nézni az agyába.
2012. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyújtógyertya, gyújtásmodul, üzemanyagpumpa (szerencsés esetben üzemanyagszűrő eltömődés)
2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Benzin van, az volt az első amit néztem.

Sajnos vontatás lett belőle, hétfőn kiderül mi a gond.

Kösz a segítséget.

2012. nov. 4. 18:20
 6/7 anonim válasza:
mi volt a baja? tegnap nekem sem indult be,onindito teker dr semmi. ha betoljukrbeindul,vettem bele uj akksit,de sem indul. otlet? gyujto trafo?
2013. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az indítómotor tekeri,de nem kapja el,de tolásra meg indul,akkor az indítózás közben nincs szikra.Én is jártam így,akkor jöttem rá,mikor lemerítettem az akksit a sok köszörüléssel,bezoltuk,és beindúlt.Sokáig ha kulcssal próbálkoztam nem indult,de tolásta igen...Akksi csere oldotta meg
2020. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!