Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért cserélgetik az ember a...

Miért cserélgetik az ember a motorjaikat olyan sűrűn?

Figyelt kérdés
Egy valamit nem értek szoktam nézni motoros fórumokat valaki vesz egy jó motort és egy év múlva vagy pár hónap múlva lecseréli,nem értem miért van ez,miért nem lehet megtartani valamit évekig.
2012. nov. 3. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés de valóban sokan így vannak! Talán mert megtetszett neki egy újabb modell,vagy kategória váltásról van szó,vagy mert a mostani motorja már gyenge...szerintem embere válogatja!
2012. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez mind oké de értelme akkor sincs tudok olyan srácot tavaly vett gsxr600 at,idén már vtr1000 rese van de már tudja hogy nemsoká gsxr t fog venni
2012. nov. 3. 11:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Na meg a másik a cserélgetés hatalmas pénzkidobás,és vannak még gépek amik nagyon megbízhatóak és évekig kitartanak
2012. nov. 3. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello! Igaz, nem egy kategória, én robogókkal csináltam ugyan ezt. Egyszerűen meguntam, és ha nyereséggel, vagy pont árában tudtam eladni, akkor lecseréltem. Míg a végén megálltam egy Aprilia SR-nél, azt megszerettem, tökéletes volt. Lehet, hogy az általad említett személy is a "legjobbat" :)
2012. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokszor megunják a mocit, egy új vas mindig izgalmasabb:))


Bár én meg tudnék állapodni úgy legalább öt évre valami jó FZR-el.:DD

2012. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!