Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bebőröztetnétek kárpitossal...

Bebőröztetnétek kárpitossal egy használtan vásárolt négy éves BMW 740d műszerfalát, ahol még nincs bőr?

Figyelt kérdés
Vagy nem érné meg, mert ha később sok gond lesz az autóval, akkor minek a plusz pénz a bőrre?

2012. nov. 3. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túl költséges mutatvány ahhoz, hogy megcsináltasd.

Vannak olyan költségek például amikre nem is gondoltál szerintem. Pl a műszerfal ki-be szerelése. Mert ugye azt a kárpitos nem csinálja meg. Nekem egy törés miatti javításkor kikellet vetetni a műszerfalat egy 2002-es S80-as Volvoból. Csak az volt 50 ezer. Fullig volt elektronikával azt a rengeteg mindent ki-be kötni nem volt olcsó. Ez egy újabb kocsi még több elektronikával és még több munkával mert ezt elemeire kell bontani és aztán összerakni. Szerintem csak a műszerfal szerelést nem úszod meg 120 alatt. És akkor még hol van a bőrözés? Ahhoz, hogy az egy BMW-hez illő minőséget elérjen komoly munka kell. Ami nagyon drága lesz. Gagyi módon megcsinálni meg pláne nem éri meg mert az még ráadásul a kocsi értékét is rontja.

Én biztos nem fognék bele.

2012. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, kösz! A ki- és bepakolásra valóban nem gondoltam. Marad tehát az individual, azokon mindenhol van bőr.
2012. nov. 3. 13:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Külső fóliázáshoz is le kell bontani a kasztnielemeket, vagy az azért egyszerűbb?
2012. nov. 3. 14:33
 4/4 Samsunga5 ***** válasza:
Az egyszerűbb
2016. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!