Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves BMW 520,525,530,535...

Kedves BMW 520,525,530,535 tulajok! Vásárlás előtt állok de nem tudom melyiket válasszam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Vonzanak a nagyobb motorok is de nyújt e annyival többet, hogy ne zavarjon a plusz fogyasztás. Jót és rosszat is írhattok benzin-dízel mind a kettő játszik. Árkategóriába max 1-1.2 millióig. Alkatrészek, biztosítás és a járulékos költségek, hogy alakulnak egy évben ? Mire figyeljek ? Hozzáértők válaszát várom és előre is nagyon köszönöm!

2012. nov. 5. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
A kedvencemet kihagytad..a 18-ast..:(
2012. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egymillióért dízelt ne vegyél mert megásod a saját sírod. (TDS=soha!)

Egy 523i vagy 528i lenne számodra a megfelelő. Szigorúan kéziváltóval...


Tudnod kell, hogy az alkatrészárak magasabbak mint mondjuk egy opelhez. Illetve, hogy a Bmw-k futóműve nem bírja a magyar utakat...

Itt olvasgass: www.e39.hu (bmw fórum)

2012. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"A kedvencemet kihagytad..a 18-ast..:("


18i? Még a 20i is gyenge az e39-es kasznihoz... Bár szerintem 18i csak az e34/e36 ban volt abban az időben.

2012. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez egész jól néz ki:

[link]


Ha van rá lehetőség akkor meg kell rángatni a futóművet + leellenőrizni a lengéscsillapítókat.

2012. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat a 18-at azért hagytam ki mert azért szeretnék pár pacit a motorháztető alá :) Ha lehetőségem lesz rá biztos vinni fogok azért egy szerelőt aki átnézi felületesen. Bent meg ami kapcsoló van azt mindent kipróbálok.
2012. nov. 5. 16:56
 6/21 Viktor.K ***** válasza:
Nekem egy 2001-es 530d automata váltós BMW-m van. Én kint vettem Rosenheim-ben, nem rossz áron. Az tény és való, hogy városi használatra nem jó, mert 12 litert elkéri, viszont pályán 160-70-es tempónál 6.9-re levittem. Szerintem egész korrekt, olajat sem eszi. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az élmény mikor lepapucsolod, az kemény nagyon. Végsebessége 250 környékén van. BMW igényes autó. Ha te olyan vagy aki szereti elfelejteni mondjuk megnézni az olajat, havonta 1x legalább a légszűrőt,meg a pollenszűrőket kifújni, takarítani akkor a BMW nem neked való, de ha odafigyelsz rá, akkor nem hagy cserben legalábbis engem még nem hagyott ott sehol. Olyanok mint a nők :D Én csak ajánlani tudom az 530d-t.
2012. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Volt már néhány BMW-m.


Egy jó tanács:

A BMW, a "nagyfiúk" játéka!!

Csak úgy vásárolj, ha marad még bőven pénzed,

amit esetleg rá KELL költeni majd alkalomadtán.


Sok utánajárással kifoghatsz egy megkíméltet, de olyant nem nagyon, amire nem lehet azonnal több százezret rákölteni.

Ezeket többnyire pénz nélküli hü.lyegyerekek hajtották szanaszét, minden szükségest kispórolva belőlük.

2012. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem akarnék a helyedben 5-ös BMW-t, de te tudod. Max akkor, ha a másik zsebedben ott van még minimum fél milla a későbbi költségekre. Ha nincs, érd be szépen mással, mert te is olyanná válsz, aki megveszi a szuper BMW-t, aztán a kúton 2 ezerért tankol!
2012. nov. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha megrángatom a futóművet, kipróbálok minden elektromos kapcsolót, klímát meg magát a kocsit és nem találok-hallok semmi hibára utaló jelet akkor van még aggódni valóm ? Mert írtátok meg olvastam pár helyen hogy fél millát érdemes hagyni rá még. Tankolásban tudom, hogy megeszi a fejadagját de cserébe kárpótolni is fog :)
2012. nov. 12. 13:08
 10/21 anonim ***** válasza:

Ahogy le is írtam ne dízelt vegyél ebben az árkategóriában. (ha mégis akkor ne 500 000ft-ot tegyél félre javításra hanem 700 000-et...)


Szóval: benzines és kizáváltós. 523i, 528i. (én ezt javaslom)


Ha futómű rendben van a fékekbetétek és féktárcsák szintén illetve a motor is egyenletesen füstölés nélkül jár akkor nyugodtan megveheted.

2 évente le kell cserélni a fékolajat a biztonságos közlekedés érdekében. Érdemes erre rákérdezni az eladónál...

2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!