Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane kombi típusú...

Zsoaberdeen kérdése:

Renault Megane kombi típusú kocsim csomagtere beázik. Sehol nem vizes a kárpit, viszont eső után áll a pótkeréknél a víz. Ötletek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én kiszedném a komplett kárpitot, a pótkereket és lámpafénynél végignézném.


Mennyi víz áll meg benne?

2012. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valahol lukas, vagy ki van rohadva picit, és becsöpög a viz ?
2012. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahol a pótkereket találod a fenéklemezen ellenőrizd a gumidugók meglétét
2012. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2007-es évjáratú, a csomagtartó alja műanyag, úgyhogy nem rohadt vagy rozsdás. a kocsit most vettük egy hete. akkor állt benne a víz. kitöröltem szárazra, és a következő eső után ismét víz volt benne. A víz tiszta, nem alulról csapódik fel menet közben. A gumidugókat ellenőrizni fogom. A legjobb ötletem, hogy kiszárítom, mindent kipakolok belőle, kiszedem a kereket, és lelocsolom vízzel a kocsit, aztán lesem hol ereszt
2012. nov. 5. 22:49
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, a víz mennyisége egy esőzés után kb 2 liter, de nem mértem
2012. nov. 5. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
vonóhorgos?
2012. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen
2012. nov. 11. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ott lesz a probléma,hanyag volt aki felszerelte,ellenőrizd a kábelköteget be van vezetve vmelyik hátsó lámpába ott is lehet tömítés probléma,illetve a csavaroknál ellenőrizd,valamint a lökös alatt.
2012. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is ma vettem észre ugyanezt. Nemrég szeretettem fel én is horgot, de ott semmiféle folyásnyomot nem találtam. Viszont nekem eső után, mikor felnyitom a hátsó ajtót, a zárnál szokott csorogni ki víz. Lehet onnan telik a csomagtartóm? Esetlek meg van már az oka a beázásnak?
2013. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pedrok válasza:
Sziasztok, igaz régi ez a topic, de tanácstalan vagyok mert ugyan ezt tapasztaltam, nemrég vettem 2006,os M2 kombit és ugyanazok a tapasztalataim mint neked. Sikerült végül kideríteni a hiba okát?
2017. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!