Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből áll az orvosi vizsgálat,...

Miből áll az orvosi vizsgálat, ha jogsihoz kell?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:14
 1/7 anonim válasza:
Szia!Látás vizsgálat, szintévesztős teszt(kis füzet általában és számok vannak benne)vizeletvizsgálat és kapsz egy kérdőivet amit ki kell töltened azt hiszem ennyi na meg a 6000 valahány forint.
2009. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 kérdéssel lejjebb egy ugyanilyen kérdés van
2009. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem vizeletvizsgálat és kérdőív sem volt. Meghallgatott, megnézte nem vagyok-e színtévesztő és belenézett a számba. ennyi
2009. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam anyi volt hogy bejött a nő ( ahol oktatják a kreszt) egyenként kérte a 6000 ezer ft körüli ősszeget és mindenki alkalmas lett.Aztsem kérdezte hogy fiu e vagy lány vagyok e .Csak a nevemet .Rámse nézet ha helyettem a húgom ment volna aztse veszi észre .KOrrupt itt minden mo-n
2009. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem elküldött a háziorvos vér- és vizeletvizsgálatra, a szemvizsgálat és vérnyomásmérés mellett..
2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vágom egyeseknek miért kell mindenkibe belekötni aki olyan kérdést tett fel ami már szerepel a honlapon. NAÉS? Nagyon unatkozhatsz kedves első válaszadó hogy ilyenek miatt kötekedsz.
2010. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vágom egyeseknek miért kell mindenkibe belekötni aki olyan kérdést tett fel ami már szerepel a honlapon. NAÉS? Nagyon unatkozhatsz kedves 2. válaszadó hogy ilyenek miatt kötekedsz.
2010. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!