Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes volna így autót venni?

Érdemes volna így autót venni?

Figyelt kérdés

Heló.


Most csinálom B kategóriára a jogosítványt. Van itthon autó, de arra nagyon vigyázva van. Gondoltam venni kéne valami öreg kocsit, azon lehetne gyakorolni, amin nem volna baj, ha esetleg valahol megkarcolódna, stb. Gyakorolni...

250ezres árkategóriában mi lenne a legmegfelelőbb? Én benzin-gázosra gondoltam, vagy valami sima benzinesre. Dízelünk nem volt még soha, meg ahogy itt olvasgatom azt inkább az vegye aki sokat megy. Én csak itt a környéken szaladgálnék vele, ha úgy adódik ( környék: 100km távolság max.)

Mi volna "jó" választás? Pár évet azért kibírhatna :D



2012. nov. 7. 11:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
probáld a marutit már elég olcsón hozzá lehet jutni nekem maruti van s fogyasztása 5 l városba 5 fél örög mint álat 100-ra 9 másodperc ja s 50 ből egész motort föl lehet újitani nevetséges árakon van hozá cuc boltokba igaz ha interneten veszed hozzá alkatrész 3 szorosát is kérik érte s nem is uj télen meleg sőt még dugni is lehet benne ülés szépen le lehet dönteni szerintem tökéletes fiataloknak ez a kis kocsi
2012. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért lehet venni 1.3-as Ignist, amiben van már úgy 150 000 km. Széria AC, szervókormány,, CD-rádió légzsák, abs. Azért nem mindegy a kényelem, vezetés közben.

És ez a modell, már rendes anyagból van.


Még egyszer mész vele annyit, és a motorházat nem kell kinyitni, csak olajcserénél. mEGY MINT ÁLLAT, HA NYOMD NEKI, DE lehet spórolósan is vezetni, ha nem tolod a fodulatszámot 3000 fölé, és lassan adsz gázt.

Ha nehéz a lábad, akkor 9 liter lesz, ha óvatosan tolod, ami egészségesebb is, akkor 5-6 liter.

Autópályán ha 140 fölé tolod, akkor kinyílik az összes szelep és 10 litert zabál, ha 120 körül óvatoskodsz, akkor 7 liter. Én 10 éve hajtok egyet,'1.5-öst, és nagyon kedvelem.

2012. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az árkategóriában ne csábítson el a gondolat, hogy dízel és/vagy kombi is kijön a pénzedből, mert az nagyon a legalja mindennek. Faék egyszerűségű olcsó autó kell, ami megbízható. Hát a használt dízel pont nem az, főleg az 500 ezredik kilométerében nem amikor hozzád kerül, hazudjanak bármit is róla...


Ha ennyi pénzből kéne választanom, akkor 1.3-as régi swiftet vennék. Baromi igénytelen, megbízható, és nagyon jól fogyaszt, gombokért lehet javítani. Sok van belőle, bőven válogathatsz. Van sok rossz tulajdonsága, de ennyi pénzért annak örülj, hogy egyáltalán jó van neki. Ennek pedig van, nem is egy. Szóval ne variálj, az összes többi lehetőség ennyiért hatalmas lutri és ráfizetés, csodák nincsenek.

2012. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!