Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek első...

Milyen autot vegyek első autonak 200-e körül?

Figyelt kérdés
sokat használnám ezért fontoslenne hogy ne legyen állandoan nyügje és ne áljon le alatam néztem 94-95 körüli 1.3 swifteket 97es 1.0swiftet 96-98 körüli feliciákat 97körüli tico kat melyiket vegyem? kb 3-4 évre tervezek 19f
2012. nov. 7. 12:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
íráshibákért bocsi...
2012. nov. 7. 12:34
 2/14 ßđkan ***** válasza:

Opel Astra F 1.4i

Opel Vectra A 2.0 i

Fiat Uno 1.0

Vw Passat (malac passat)

2012. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ßđkan ***** válasza:
Ezek megbízható autók nekem mind volt lehet hogy kicsit öregek, de nagyon megbízhatóak! :D
2012. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hidd el a suzukik-al nincs gond,igaz hogy igénytelen autó,hozzá se kell nyúlni,gondolom használtan veszel,mivel írtad h 200 ezerért akarsz.Egyszer megcsinálod amikor megveszed,vezérlés csere,fékek,olajcsere(hogy biztosra menj).Ezek kis költségek egy suzukinál,és hidd el utána kimegy a világból.Nekünk is van itthon egy suzuki,11 éve nem kellett komolyabban hozzányúlni,vizsgáztatni is egyszer úgy vittük el,hogy gondoltunk egyet és bementünk,és semmi felkészítés meg stb,levizsgáztatták.
2012. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én suzukival nem terveznék 3-4 évre, mivel ha mondjuk megvételtől számítva 1 hónapon belül balesetet szenvedsz, utána nem fogsz többé más autóba sem ülni, mivel nem éled túl. Mindenképp én is Vectra-t, Passat-ot néznék a helyedben.
2012. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Bízz magadban,és ne ezekre a "jajdetörik"-féle paranoiás bohócokra hallgass!


Suzukit vegyél,kisfogyasztású,megbízható,soha nemfog otthagyni.


A német csotrogányok már szinte több olajat kérnek,mint benzint,és a gatyád ráfog menni a tankolásra,mindamellett hogy elektronikusan is egy rakás sz*r az összes.

2012. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
suzuki swift 1,3-as motorral.
2012. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm énis a suzikat néztem föként meg a f astrákat bár suzibol nagyobb a választék:-)
2012. nov. 7. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:

suzuki swift a te választásod. Akik ellene vannak azoknak kicsi a farkuk.:D

Viccet félretéve, olcsó, megbízható, kis fogyasztású, tényleg minimális fennttartású..törik, törik..De én soha nem ugy indulok el valahova, hogy huu remélem nem szenvedek balesetet..így fog is az illető aki ennyire ettől fél, máskülönben anyukám elég nagyot ütközött egyszer régi swifttel, légzsák nélkülivel, biztonsági öv nélkül..az auto totalcar, eleje eltünt, végülis volt annyi szerencse, hogy a napellenző le volt hajtva, azzal tompított..kiszállt az autóból, asszem a nyaka fáj néha vagy vmi ilyesmi...de 0 baja van. S ez öv, légzsák nélkül, elég nagy sebességnél..igen, szerencse stb..főleg ha mondjuk oldalról jön az ütközés, nagyobb esély van rá hogy baj legyen, de nem szabad ennyire félni az élettől:D

200e körül suzukit tudsz használhatót venni, opel f astrak tényleg jók, de ennyiért nem tudsz olyat amire megvételt követő pár hónapban nem kell rákölteni még egy százast legalább, plusz utána is gyakoribb a meghibásodása, kényelmesebb, de már azért kevésbé megbízhatóak..az alkatrész is drágább hozzá:) Gondolom első autód, utána majd lépkedsz feljebb;) Szóval hajrá;) 18f

2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ßđkan ***** válasza:
Nem a törékenységével van vele bajom, hanem kicsi , nekem legalábbis nem volt kényelmes (82kg) vagyok , Opelek meg tágasak kényelmesek motorjuk is jó és az F Astra 1.4-1.6 nem eszik többet 6 liternél nekem volt az legalábbis nem evett többet , na meg mondjuk meg az őszintét kinézetre is az Astra (ujjabnak , "dizájnosabbanak" :)) néz ki szerintem de te tudod te döntésed te fogod használni ,de engem az astra nem hagyott ott soha !!!!
2012. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!