Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak...

Szerintetek első autónak megfelel?

Figyelt kérdés

Szeretném az első autómat megvásárolni és szeretném kikérni a véleményeteket az alábbi járművel kapcsolatban.

Esetleg, ha van valaki aki nagyon ért az autókhoz vagy szakember és a képek és az adatok alapján tudni mondani valami hasznosat azt nagyon megköszönném :)



2012. nov. 7. 12:16
 1/10 A kérdező kommentje:
2012. nov. 7. 12:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az autó szanaszét volt törve. Látszik az elején. Minden alkatrésze máshogy áll. Lámpák, motorháztető, sárvédő, hűtőrács, lökhárító. Néhány béna parkolástól nem fog így kinézni egy autó. Ez szét volt törve. De nem csoda, hisz kereskedő árulja.
2012. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a népítéletet. Rönó váltó van benne, hajlamos magától szétesni. Bontva nem találsz bele, uh ha nem vagy tele zsetonnal, akkor tegyél le róla. Én is anno ilyet szerettem volna, de hamar lebeszéltek róla.
2012. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ßđkan ***** válasza:

Ilyen árkategóriában már találsz (rácsos) Passátot 1.9Tdi-be azok nagyon jó és megbízható autók!

Ez a Toyota sem rossz mert a motorja megölhetetlen de, ha valami elromlik benn akkor az nem lesz túl olcsó!

2012. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2! Mégis milyen autót vársz 400e-ért? Makulátlan, új kocsit? :D
2012. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Várjál,mert ebben már bennevan a kereskedő haszna is! XD


Lebeszélnélek róla,ilyen olcsó öreg dízellel nem kísérleteznék.

Tény,hogy szépen kivan waxolva,de nagyon lutri.

2012. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ha japán, akkor sokkal inkább ezek között keresnék. Erős megbízható autó és nem sok különbség van ezek között és az áltlad linkelt között kinézetre.

2012. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Francba, már nem jelenik meg nekem a link:( De úgy látom nem aratott osztatlan sikert a gép... Én ezen az oldalon nézelődtem, mert mindenki összevissza osztotta az észt, hogy milyet vegyek és már kezdtem unni.Ha gondolod próbáld ki, hátha.

[link]

2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem elérhető már az autó. Képes voltál megvenni ezt a szart? :OOOO
2012. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Tulajdonképpen nem is én voltam a vásárló hanem egy közelebbi ismerősöm, csak E/1 be raktam ki a kérdést mert így egyszerűbbnek gondoltam :) és igen meg lett vásárolva az autó. Bár én sem ajánlottam neki. De hát ő tudja mivel jár.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a sok segítséget :)

2012. nov. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!