Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy ETZ 250-em (szép...

Van egy ETZ 250-em (szép állapotú), az emberek megbámulnak utánam néznek de miért?

Figyelt kérdés
Tehát azért mert tetszik nekik vagy mert nem éppen?Férfiaknál minden korosztály kicsitől a veteránig,csajoknál meg az a 15-30-as csoport :)Van aki integet van aki mutat egy like-ot,van aki csak úgy lefagy.

2012. nov. 8. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Lehet hogy ritkán látni ilyen gépet. Én falusi vagyok és itt van egy pár, ezért nem is nagy szám, de városban el tudom képzelni, hogy főleg egy jó állapotú ETZ nem mindennapi látvány és tetszik az embereknek a veterán motor.
2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 125-ös ETZ-m volt, engem is mindig megnéztek, de szerintem a hangja miatt. A kipufogó picit módosítva volt(Az utolsó hangtompító cella ki volt szedve, így picit mélyebb, puffogósabb), és csomóan megbámultak. Mondjuk a fényezésre is elég egyedi volt: Vajszínű vagy krémszínű(nem tudtam sose eldönteni), a tankon egy fekete csíkkal.
2012. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt,hogy egy öreg leintett a járdáról és meg is álltam beszélgetni vele. és felidézte a régi szép időket amikor még ők is fiatalok voltak.... hát lassan ezek a masinák is eltűnnek pedig egyszerűek és nagyszerűek. Valamit megindított bennem a tyatya mert utána motorozás közben megkönnyeztem a társalgást. Amúgy én 19 vagyok és vigyázok rá :)
2012. nov. 8. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritka gép, főleg a szép állapotú, nagy részül le van ütve és kertjáró lett belőlük. Én is megnézném, bár a négyütemhez és a megbízhatósághoz szokott seggemnek nem kéne. :)
2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Flash, az én ETZ-m megbízható volt!:D Megjártam vele a Pécs-Bp távolságot problémamentesen, voltam vele a Balatonon(igaz, hogy egy nagyobb dombot csak 40-nel bírt megmászni, mert én voltam az igásló). Egyszer volt annyi gond, hogy valamiért lelazult a kuplungagy csavarja, és leesett a kuplung, de így is hazatudtam menni, bár a lámpánál való elindulás az érdekes volt...:D
2012. nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szimpátia miatt, régi szép emlékek miatt, ahogy te írtad. Ezek a - ma már lassan veteránnak számító - gépek szépen lassan kikopnak a forgalomból. Ez lehet az egyik ok. A másik , hogy sok ilyen régi gép (és a kocsik is) sufni-tuning áldozatai lettek, lehet alig van már szép, gyári állapotú. Vagy ahogy az előttem szóló mondta, kerti-kistraktor lett belőle. Nekünk is sokan megcsodálták, megdícsértték a 1985-ös Skoda 120-ast, amíg megvolt. Szóval a nosztalgia biztos hogy jelentős szerepet játszik abban, hogy megcsodálják. :) Gratulálok, vigyázz rá!
2012. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hellósztok!

nekem is van egy 250 szép ETZ-zém,32 ezer kilóméterrel és gyári alkatrészekkel ,kívéve a kipufogórendszert meg

2012. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Ducati 1198 Panigale motoromat is megbámulják, hogy miért? Mert egyszerűen csodálatos. Az egyoldalas lengő villa gyönyörű. Gondolom a tiédet is azért bámulják meg mert szép.
2015. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!