Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W221-es Mercedes S 320-as...

W221-es Mercedes S 320-as valós fogyasztása mennyi 90-nél nyugodt stílusban klímával és mennyi lehet városban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 20:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megvan hozzá természetesen, de amilyen szép (szerintem) az F10, olyan nagyon fiatal még. Ha lenne már négy éves, ugyanúgy az S250-es is, kapásból megvenném! Új autót (jelenleg) nem szabad venni - szvsz.
2012. nov. 10. 20:30
 12/17 anonim ***** válasza:
10-13 guriga között már a használtautón is elég normális S250-esek és dízel F10-ek vannak. Azért jérdeztem, hogy miért nem dízelt nézel, miért pont benzinest?
2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
10 igen, ezért írtam, hogy fiatalok még. :) Ha majd lesz kevesebb, nem 8-9 meg 13, akkor jöhet. Dízelt néztem, csak a 3000-res dízelek többet kajálnak (ezek szerint) mint amennyit kellene. Elgondolkodtam hát egy benzin+gáz keverékén emiatt, mert ha a benzines 7.5-tel beéri 90-nél, akkor gázzal ez még olcsóbb lehetne.
2012. nov. 10. 23:08
 14/17 anonim ***** válasza:
ukrán benzinnel el is basztad azt, hogy németből hoztad be. Akkor mindegy ha itt veszel egy lelakottat
2013. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ukrán benzinnel el is basztad azt, hogy németből hoztad be."

Tankoltál már Ukrajnában? Teljesen jó a benzin ott is, ha normális kúton tankolsz.

2013. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát, éreztem egy pár ukrán új autónak, pl diesel mercinek a szagát, meg a hangját, siralmas volt látni is szegény autó mit kap. Ha itthon nálunk szar az üzemanyag, akkor ott kint milyen lehet? Hát biztos nem jobb .
2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valaki egy benzines v8 akar venni vagy valami nagy motorral az nem fogja a fogyasztast nezni

W221 s500 fogyasztasa ha annyira erdekel valakit :

Palyan nyugodt vezetesi stilussal:) 8.5-9 l

Atlagos varosba ahol nem araszolsz 12l

Budapest csucs szivassal teli 17l

Ha uzemanyagon akar valaki sporolni mibol fizeted ki a nem igazan keves szervizszamlat?

Normalis valtoolaj csere 140 ezertol kezdodik

Elso tengely fektarcsa betet csere 265ezer

Aluminium es muanyagbol allo auto keves fem resszel tehat nem rohad

Tele kutyuvel ami jo de javitani horror

Ha e mellett nincs szervizre szamlad maradj a kissebb autoknal

Elvezetet viszont karpotolja

5.5 motort azert fen kell tartani

Betegsege?

Minden autonak van tipus betegsege

Dvd lehajthato ablak kikopasa

Vezermutengely kulso szimering / altalaba a jobb oldalon levo/

Hatso lamdaszonda a sok varosi kozlekedestol

Valtoba csak gyari olaj es szurok

Hatso legrugo olykor de az vezetestol fugg

Kopressor a legrugohoz tomites

Hatso ablak emelo szerkezet

Ablak torlo motor

Tehat ezek olykor olykor

Es egy profi szerelo ehez aki nem kontar persze :)))

2019. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!