Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mernétek úgy prémium autót...

Mernétek úgy prémium autót (pl.730D/XJ/S-Klasse) venni Németországból, ami vezetett szervízkönyves ugyan, de 6-7 éves már, és vásárlás után csak maximum 500. 000 Ft-ot költenétek arra, amire szükséges?

Figyelt kérdés
Vagy egy ilyen (viszonylag régi) limuzinra jóval többet kell költeni, hogy ne izguljunk amiatt, hogy bárhol otthagyhat?

2012. nov. 5. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Abszolút nem! Ez a gazdagok sportja.
2012. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
ezen egy nagyszervíz is több ... ahogy mondja elődöm, ez a gazdagok sportja
2012. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy 520/XF/CLS triónak kevesebb a szervízdíja? Magyarán olcsóbb valamivel fenntartani?
2012. nov. 5. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
ne fájdítsd a szívem az xf-el ... figyelj, ezeken elromlik egy pitsányi alkatrész, és 200 ezred bánja ... ne álmodozz ilyenekről
2012. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha évi akár egy millió el is megy, akkor kifizetem, én csak azt akarom tudni, hogy startnak 6-7 évesnél elég-e kb. 500.000, vagy több kell a "nem akarok az első héten/hónapban lerobbanni" állapot eléréséhez?
2012. nov. 5. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:

"ami vezetett szervízkönyves ugyan, de 6-7 éves már, és vásárlás után csak maximum 500. 000 Ft-ot költenétek arra, amire szükséges"


6-7 éves autó, ami rendszeresen karban van tartva, az állapotfelmérés során jó állapotúnak bizonyul (ugye autót alapból nem zsákbamacskára veszünk, ekkorát meg pláne, ahol egy komolyabb alkatrész annyiba kerül mint a motorkerékpárom) és nincs benne 300-350 ezernél több kilométer, attól én nem nagyon tartanék. Persze meg kell nézni, ha pl. az utolsó szervíz óta meg volt törve és csak tessék-lássék lett megfoltozva, akkor bármi megeshet...

2012. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

még annyit: én németországból hozattam olyannal aki ezzel foglalkozik ... előbb interneten kinéztem párat, ő végigtelefonálta azokat a kereskedőket, aztán kiválasztott egyet és kimentek érte szakemberek műszerekkel


csak érdekességként: volt egy valami álom ár, megjelenés, km összetétel, és nagyon akartam ... felhívta, beszélt vele és mondta nekem: Ez török kereskedő, ettől nem veszünk.

A hangsúlya alapján nem is kérdeztem, hogy miért nem :)

2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!