Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha külföldön autópályán...

Ha külföldön autópályán 130-140km/h sebességgel megyek, ugye nem számít kacsa lassúságúnak?

Figyelt kérdés

Voltam már Hollandiában, viszont nem én vezettem.

Elég óvatos vagyok, nem akarok kétszázzal hasítani.


2012. nov. 8. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Néhány sebességhatár nélküli németországi szakasz kivételével külföldön sem mehetsz gyorsabban 130 km/h-nál az autópályán. Úgyhogy a 130 km/h körüli tempó nem számít lassúnak, ráadásul még gyorshajtásért sem fülelnek le.
2012. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mutass már ilyen utat, ahol gyorsabban hajthatsz, mint 130 km/h (és ne versenypálya legyen).
2012. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, ahol még 130-al sem mehetsz autópályán, Svájcban pl 120 a határ. Németországban viszont korlátlan, és nagybátyám mesélte hogy amikor ő ott előzés céljából behúzott a belső sávba a megszokott 120-130-as tempóval, pár másodperccel később már a s*eggébe dudáltak úgy, hogy az előbb még nem volt ott senki...
2012. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Németország elég kemény, azért szeretem :D tiszta nascar

Még motorral is öngyi, előzgetni, nem hogy kocsival

2012. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gomzoli ***** válasza:
Kicsit oda kell figyelni a tükrökre, amikor (mielött) savot valtasz, ennyi az egesz. Nemetorszagban sem csupa versenyzö van az utakon. A 130-as egy kellemes utazotempo. Csak szamitani kell arra, hogy vannak, akik lassabbak, es vannak, akik gyorsabbak nalad. Körültekintö vezetes mellett semmi gondod nem lesz.
2012. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gomzoli ***** válasza:
11%

"Németország elég kemény, azért szeretem :D tiszta nascar

Még motorral is öngyi, előzgetni, nem hogy kocsival"


Hülyeseg.

Hanyszor voltal itt? Mar ketszer is...? Szokatlan a falusi dülöutak utan, nem?

2012. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam, akkor láttam ilyet
2012. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én németbe dolgozom,ausztrián át megyünk oda,ott 130 a megengedett,de viszont mindig van olyan hely ahol valamit építenek,van ahol 60-80 km/h-ra is lekorlátozzák.

Én 140-el döngetem,ahol nincs lekorlátozva,kellemes utazó tempó,viszont német autópályán is csak ennyivel.Én mindíg azt mondom,érjek oda,az a fél óra nem számít,annyit nem ér az életem :)

2012. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 130-140-el mész az többnyire mindenhol normál tempónak számít.
2012. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!