Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek vélemény, tapasztala...

Valakinek vélemény, tapasztalat autó bérlésről? (LENT! )

Figyelt kérdés
Sajnos abban a rossz helyzetben vagyok, hogy a szüleim szétváltak az elmúlt időszakban, és természetesen apum vitte magával az autót. (Amit 3 hónapja vettünk). Épp most lett meg a jogosítványom pár napja, és ez a családi incidens is pont most történt. Néhány hete még bíztam benne, hogy ha megkapom a vezetői engedélyem, akkor vezethetek egyből, de nem így lett. Pedig nagyon vágynék rá. (Nem létszükséglet miatt kellene, csak egy számomra hatalmas vágy.) Apum nem adná szívesen, ezt jól tudom, sajnos! Mit lehet ez ellen tenni, hogy néha igénybe vehessek egy autót? (Szomszédra, barátra nem támaszkodnék huzamosabb "kéregetéssel")

2012. nov. 9. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem bérelnék autót mivel óriási díjat számolnak fel napi szinten.


Ha elő tudsz teremteni kb. 250 000ft-ot akkor vegyél egy Suzuki swiftet amint megkaptad a jogosítványt.

2012. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!