Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1, vagy Skoda...

Fiat punto 1, vagy Skoda Felicia? Milyen tapasztalaitok vannak? Melyiket válasszam és mért?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kocsit,lehetőleg olcsón és kis pénz befektetésével. Sajnos elég nagyra nőttem a magam 192cm-emmel,tehát nehéz úgy egy olcsó kis kocsi választása. Annyit tudok a Favoritban nem férek el,ha megmozdítom a lábam,pl fékezésnél,az ablaktörlő már működésbe is lép,mert hozzá érek...

19 éves vagyok,tehát még nics túl sok pénzem,hamarosan lesz csak első munkahelyem.

Pls. segísetek, árban ugyan ott szerepel a két kocsi,de nem tudom melyiket válasszam.



2012. máj. 21. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked egy dízel b3-as malac Passatra van szükséged:-)
2012. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint a Felicia belül szellősebb, de az sem egy nagy batár sajnos.

A Punto meg talán valamivel modernebb.

Azt nézd, hogy melyik milyen állapotban van.

A magasságodhoz amúgy egyiket sem ajánlanám.

2012. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz havonta ellátogatni az autószerelőhöz akkor a Skodát vedd!
2012. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!